I. Šimonytė tapo oficialia TS-LKD partijos nare


Premjerė Ingrida Šimonytė. Dainiaus Labučio (ELTA) nuotr.

Premjerė Ingrida Šimonytė tapo oficialia Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos nare. Šį jau anksčiau Vyriausybės vadovės žadėtą žingsnį Eltai patvirtino TS-LKD vykdantysis sekretorius Martynas Prievelis.
 
„Šiandien Ingrida Šimonytė įstojo į partiją. Ji tapo Naujosios Vilnios skyriaus nare. Tikrai džiaugiamės dėl tokio premjerės sprendimo. Manome, kad tai yra akivaizdus kvietimas jungtis nepartiniams žmonėms į partiją“, – Eltai teigė TS-LKD Vykdantysis sekretorius.
 
Pasak jo, prašymą I. Šimonytė užpildė anksčiau, o šiandien susirinkusi skyriaus tarybą jį patvirtino.
 
„I. Šimonytė pateikė prašymą Naujosios Vilnios skyriuje kaip ir kiekvienas narys norintis stoti į partiją. Šiandien susirinkusi skyriaus taryba tą prašymą patvirtino“, – sakė M. Prievelis.
 
Apie tai, kad ketina stoti į TS-LKD premjerė Eltai užsiminė lapkričio viduryje.
 
„Aš manau, kad tai yra laiko klausimas ir tas klausimas yra išsispręstas“, – interviu Eltai sakė premjerė kalbėdama apie savo politinės ateities planus.
 
I. Šimonytė 2009–2012 m. konservatoriaus Andriaus Kubiliaus vadovaujamoje Vyriausybėje ėjo finansų ministrės pareigas. Vėliau, 2016 m. su TS-LKD sąrašu politikė buvo išrinkta į Seimą. Partija 2019 m. I. Šimonytės kandidatūrą iškėlė prezidento rinkimuose. Pastaruosiuose konservatoriams sėkminguose parlamento rinkimuose I. Šimonytė vedė TS-LKD sąrašą ir tapo Vyriausybės vadove. Tuo metu ne kartą klausiama, kodėl nestoja į konservatorių partiją, premjerė teigė, kad „tai nėra degančio svarbumo klausimas“ ir tokį sprendimą priims tada, kai to reikės.
 
Benas Brunalas (ELTA)
 
2022.12.07; 05:50
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *