Indijoje kovinis gaidys nužudė savo šeimininką


Indijoje policija ieško gaidžio, kuris nužudė savo šeimininką po gaidžių kovų. Apie tai praneša AFP.

Policija pranešė, kad gaidys perrėžė savo šeimininkui gerklę, kai tas bandė jį nuvaryti atgal į ringą. Prieš kovą gaidžiams ant pentinų pritvirtinami specialūs aštrūs ašmenys, todėl kovos dažnai baigiasi paukščių žūtimi.

Tais ašmenimis gaidys ir papjovė, kai pradėjo priešintis savo šeimininkui, bandžiusiam jėga nuvaryti jį į ringą.

Kaimo, kuriame įvyko incidentas, gyventojai buvo perspėti apie pavojingą paukštį, kurį policija aprašė kaip „nepažįstamą gaidį su juodomis ir raudonomis plunksnomis“.

Policija nori surasti gaidį, kad nuimtų nuo kojų pavojingus ašmenis, tačiau paieškos bus nelengvos, nes kaime gyvena daug gaidžių, iš kurių daugelis panašūs į „nusikaltėlį“.

«Gaidys bandė dingti iš ringo keletą kartų, bet Sorenas (gaidžio šeimininkas) vertė jį grįžti. Gaidys įniršo ir užpuolė jį“, – pranešė agentūrai žuvusiojo draugas.

Aštrūs ašmenys ant gaidžio pentinų buvo skirti oponentui nugalabyti, bet tais ašmenimis jis perpjovė Sorenui jungiamąją veną. Žmonės, susibūrę prie ringo, tik tada pastebėjo, kas atsitiko, kai iš Soreno gerklės plūstelėjo kraujas.

„Paprastai žmonėms užtenka ir vienų kautynių – tai 45 dol. ir keptas gaidys vakarienei. Bet Sorenui to buvo per maža. Jis norėjo, kad gaidys išeitų į ringą antrą kartą. Gaidžiui tai nepatiko,.“ – sakė žuvusiojo draugas.

Policija įtaria, kad gaidį galėjo pasiimti vienas iš trenerių, kurį apstulbino jo kova.

Parengta pagal AFP pranešimus.

Vytauto Visocko nuotr. 

2012.05.27

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.