Iš ko juokiasi Surskis


Kai susėda Mauzeris ir Surskis LNK „Dviračio šou“ laidoje ir aptinka kokią negerovę Lietuvoje, Surskis iškart rėžia: „Kubyyylius, Kubyyylius!“

Tai kartojasi nuo sunkiai atmenamų laikų, tai tarsi atspindi ir Kirkilo bei jo bendražygių nuomonę.

Deja, toki nuomonė ne be žiniasklaidos pagalbos įpiršta ir neišprususiai liaudžiai. Tai būtų dar pusė bėdos. 

Tačiau, pasirodo, jau ir tarp Andriaus Kubiliaus bendrapartiečių kyšo nuomonė, kad, pakeitus partijos pirmininką, partijos reikalai pagerėtų. Prieš TS-LKD suvažiavimą šios partijos skyriuose jau svarstomi nauji kandidatai į partijos pirmininko postą, tarsi partijos reikalai blogi būtų.

Serbų rašytojas ir dramaturgas Branislavas Nušičius iš patirties buvo įsitikinęs, kad visi energijos šaltiniai dėl jų naudojimo nyksta, numatė, kad net Saulė tolimoj ateity užges. Tačiau esąs vienas energijos šaltinis, kuris nuo vartojimo auga, plečiasi, tai – paskalos.

Pasirodo, socialdemokratai ir visi jų partneriai šį Nušičiaus „atradimą“ gabiai eksploatuoja, apie Andrių Kubilių už nebūtas kaltes leidžia paskalas, pastoviai kala prie kryžiaus, kad jo reitingai kristų, kad kartojamas melas įsikūnytų kaip tiesa.

Surskio ir Mauzerio dialoguose tikrai netrūksta šmaikštaus humoro, geros vaidybos, todėl jie prajuokina net užkietėjusius niurgzlius. Kai jie prabyla apie Kubilių, juokingiausia ne tai, ką Surskis pasako, bet tai, kad neišprusęs klausytojas nesuvokia, jog Surskis kandžiai išjuokia Kubiliaus kritikus.

Juokingiausia ir tai, kad tarp TS-LKD narių, pasirodo, esama tokių A.Kubiliaus bendražygių, kurie bando įtikti socialdemokratams, pasiduoti populizmui, nes nesupranta iš ko juokiasi Surskis.

Surskio juokus verta ne tik išgirsti, bet ir suvokti.

Vytauto Visocko (Slaptai.lt) nuotraukoje: komentaro autorius Algimantas Zolubas.

2015.03.05; 03:39

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.