Iškilmingas Lietuvos Tradicinio Aikido federacijos 2011 – 2012-ųjų metų treniruočių atidarymas


Atidesni portalo Slaptai.lt skaitytojai bei žiūrovau jau pastebėjo, jog mūsų internetinė svetainė draugauja su prof. Vladimiro Lisicyno vadovaujama Lietuvos Tradicinio Aikido federacija (LTAF). Esame paskelbę ir straipsnių, ir nuotraukų, ir videoreportažų, pasakojančių, kaip treniruojasi LTAF nariai tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Ypač įspūdingos mums pasirodė Vilniuje surentos pratybos drauge su Italijos kovų menų specialistais bei keletą dienų trukusi stovykla, šių metų vasarą organizuota Nemenčinėje.

Visi mūsų reportažai iš LTAF ir Specnaz Global sistemos (SGS) treniruočių bei renginių sulaukdavo didelio skaitytojų dėmesio. Tikimės, jog neliks nepastebėtas ir šis pluoštas nuotraukų. Jose – Lietuvos Tradicinio Aikido Federacijos naujojo sezono atidarymo akimirkos. Iškilmių metu Lietuvos Tradicinio Aikido Federacijos prezidentas prof. Vladimiras Lisicynas portalo Slaptai.lt žurnalistui Gintarui Visockui įteikė 2011-ųjų metų “Tenchi Bogyo Ryu” Garbės statulėlę ir padėką už bendradarbiavimą bei “Tenchi Bogyo Ryu” propagavimą.

Lietuvos Tradicinio Aikido Federacijos prezidentas Grand Master Vladimiras Lisicynas garbės raštu apdovanojo ir žurnalistę Daivą Norkienę, taip pat intensyviai besidominčią kovos menais.

2011.11.06 

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.