Jane Bullock pagrobė „milijonus rusų pinigų“?


„Ji – žavi šviesiaplaukė iš buvusios Sovietų Sąjungos, nuėjusi kelią – kaip pasakoje – nuo auklės iki turtingos Niujorko magnatės, turinčios vietą Guggenheimo muziejaus globėjų taryboje“, – rašo The Times apie buvusią Pamaskvio eksministro Aleksejaus Kuznecovo žmoną.

Dabar Žanos Bulok aktyvai įšaldyti, o ji pati kaltinama pagrobusi milijonus iš Rusijos valstybės, pažymi Ben Hoilas.

Kaip praneša Rusijos informacijos agentūra RIA Novosti, Gazprombank‘as įtikino Kipro teismą įšaldyti Ž.Bulok aktyvus visame pasaulyje, ir tokių pat priemonių ėmėsi Prancūzija ir Didžioji Britanija Virginijos salose.

Remdamasi teismo dokumentais, RIA Novosti praneša smulkmenas apie pasaulinę medžioklę ieškant 21 mln. dolerių, kuriuos, kaip tvirtina Gazprombank‘as, neteisėtai pasisavino Ž.Bulok ir jos bendrininkai. Bankas kaltina 46-rių metų amžiaus Ž.Bulok tuo, kad ji įdėjo milijonus valstybinių kompanijų dolerių į jachtą, butą Londone ir viešbučius Kurševele, sakoma straipsnyje.

Jos buvęs vyras, buvęs Maskvos srities finansų ministras, liepos mėnesį buvo Prancūzijos policijos suimtas ir jo laukia ekstradicija į Rusiją. 2008 metaus jam teko bėgti iš Rusijos, kai buvo pradėtas tyrimas dėl Žanos Bulok kompanijos neteisėtai įsigyto nekilnojamojo turto Maskvos srityje. Sutuoktiniai išsiskyrė, ir ji neseniai ištekėjo už menotyrininko Rendalo Broketo, priduria korespondentas.

Šaltinis: The Times

2013.09.12

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *