JAV apsvarstys visus galimus veiksmų variantus, kad Rusija būtų priversta pasitraukti iš Venesuelos


Jungtinės Valstijos apsvarstys visus galimus veiksmų variantus, kad Rusija būtų priversta pasitraukti iš Venesuelos. Tai trečiadienį Baltuosiuose rūmuose per susitikimą su Venesuelos opozicijos lyderio Juano Guaido žmona Fabiana Rosales pareiškė JAV prezidentas Donaldas Trumpas, praneša televizijos kanalas „Fox News“.

„Rusija turi pasitraukti“, – pabrėžė Amerikos lyderis. Paklaustas, kokių priemonių Vašingtonas ketina imtis šiuo tikslu, prezidentas pareiškė: „Pažiūrėsime, galimi visi veiksmų variantai. Kad suprastumėte: galimi visi variantai“.

Atsakydamas į klausimą, ar Vašingtonas informavo Maskvą apie savo poziciją per JAV prezidento patarėją nacionalinio saugumo klausimais Johną Boltoną ar JAV nuolatinį atstovą Jungtinėse Tautose, D. Trumpas pareiškė: „Jie žino, jie žino“. Jis nepatikslino, ką turi omenyje.

Anksčiau laikraštis „El Comercio“ pranešė, kad kovo 23 d. į Maiketijos tarptautinį oro uostą Karakase atskrido Rusijos lėktuvai An-124 ir Il-62 su kariškiais ir 35 tonomis krovinių.

Stasys Gimbutis (ELTA)
 
2019.03.28; 03:00
print