JAV aštuoni žmonės žuvo per šaudynes SPA centruose Džordžijos valstijoje


JAV policija. EPA – ELTA nuotr.

JAV Džordžijos valstijoje antradienį per šaudynes trijuose skirtinguose SPA centruose žuvo aštuoni žmonės, daugiausiai jų – azijietės moterys.
 
Po išpuolių buvo suimtas 21-erių baltaodis vyras, įtariamas surengęs visus tris išpuolius, pranešė policija.
 
Išpuoliai surengti JAV smarkiai padaugėjus neapykantos nusikaltimų prieš azijiečius amerikiečius. Šaudynės sukėlė nerimą, kad taikytasi tiesiogiai į azijiečių verslus.
 
Keturios aukos žuvo „Young’s Asian Massage“ salone, esančiame netoli Džordžijos valstijos sostinės Atlantos priemiesčio Akverto, pranešė „Atlanta Journal-Constitution“.
 
Čerokių apygardos šerifo biuro kapitonas Jay Bakeris laikraščiui sakė, kad žuvo dvi azijietės moterys, viena baltaodė moteris ir vienas baltaodis vyras, dar vienas ispanakalbis vyras buvo sužeistas.
 
Atlantos policijos departamentas savo ruožtu patvirtino, kad keturių moterų kūnai rasti dviejuose atskiruose versluose Šiaurės rytų Atlantoje. Verslai įvardyti kaip „Gold Massage Spa“ ir „Aroma Therapy“ salonai.
 
Policija „Atlanta Journal-Constitution“ sakė, kad visos šios žuvusios moterys buvo azijietės.
 
Dėl trijų šaudynių teisėsauga įtaria Robertą Aaroną Longą.
 
Atlantos policijos atstovas seržantas Johnas Chafee’us teigė, kad, remiantis stebėjimų kamerų užfiksuotais šaudynių vaizdais, „atrodo labai tikėtina, kad mūsų įtariamasis yra tas pats, kaip ir Čerokių apygardos šerifo biuro įtariamasis, kuris yra suimtas“.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2021.03.17; 08:06
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.