Kaip vietinis SEO gali padidinti verslo matomumą internete?


Vietinis (lokalinis) SEO – tai metodika padedanti didinanti jūsų verslo matomumą tam tikroje rinkoje. Mūsų įmonės teikiama vietinio SEO paslauga, kurios metu taikoma geografinio optimizavimo metodika padės jums būti matomiems potencialiems klientams, net ir neturint verslo internete.

Iš patirties galime pasakyti, jog nemažai verslų arba neskiria Google lokacijai pakankamai dėmesio, arba apskritai neturi savo pėdsako populiariausiame internetiniame žemėlapyje. Tai priveda prie prarastų klientų srautų ir neišnaudotų galimybių. Juk ieškodami informacijos, ypač susijusios su vietove, jie iš Google gaus informaciją apie artimiausias įmones nuo jų vietos.

Google duomenimis, beveik 46 proc. paieškų yra vietinio pobūdžio. Kas žino, galbūt jūs esate įsikūrę arčiausiai, siūlote tinkamesnes paslaugas, tačiau žmogus jūsų nematys, kadangi ne kaip jūsų konkurentai, esate neatlikę vietinės SEO optimizacijos?

Didžiausi vietinio SEO privalumai:

Puikus matomumas vietinėje rinkoje – lokalinio SEO esmė, optimizuoti jūsų verslą pagal tam tikrą nišą.

Aukštesnės pozicijos paieškos sistemose – Nesvarbu koks verslas esate, vartotojams ieškant tam tikrų paslaugų, įmonė bus atvaizduojama atskiroje sekcijoje aukščiau įprastos paieškos. Google taip atrenka žmonėms tinkamiausias paslaugas.

Daugiau skambučių iš potencialių klientų – Klientai matys numerį – daugiau šansų, jog paskambins.

Daugiau matančių jus ir atvykstančių pas jus. Jei žmogus matys, jog jūs esate įsikūręs šalia jo namų, darbovietės, labiau tikėtina, jog jis pas jus apsilankys.

Didesnis pelnas – natūralu, jog daugiau klientų reikš ir didesnį įmonės pelną.

Pastovių klientų srautas – jei žmonės liks maloniai nustebinti jūsų teikiamomis paslaugomis, galite tikėtis pasisekimo ilgainiui.

Stipresnis vietinių klientų pasiekiamumas – Jeigu jūsų miestas Vilnius, kodėl neinformuoti jų, jog atsidarė nauja – geriausia picerija mieste?

Ar vietinis SEO reikalingas jūsų verslui?

Vietinė SEO optimizacija – itin paprastas dalykas, tai jūsų įmonės priskyrimas tam tikrai vietovei ir prie tam tikros rūšies paslaugų, padėsiantis pastebėti jus ieškančiam žmogui. Geresnis matomumas – elementari rinkodaros strategija kuri praverčia kiekvienam verslui, nesvarbu, turite ar neturite aktyvų verslą internete

Jeigu gaminate skaniausius kebabus mieste, ar nebūtų geriau, kad žmonės ateitų jų paskanauti, tiesiog pamatę adresą internete? Čia svetainės nereikia, pakanka svarbiausių duomenų, nuotraukų iš vietovės bei publikos įvertinimų.

Kodėl patikėti darbus mums?

Turime daugiau nei 8 metus darbo SEO industrijoje ir galima laisvai teigti, jog lokalinis SEO yra vienas iš mūsų stipriausių veiklos sričių. Mūsų tikslas – užtikrinti, jog jūs esate matomi aukščiausiose pozicijose tiek asmeniniuose kompiuteriuose, tiek mobiliųjų įrenginių paieškose pagal savo vietovę.

Jūsų buvimo vieta, socialiniai signalai, gali tapti puikia rinkodaros priemone didinti jūsų įmonės pelningumą.

Mūsų atliekami darbai:

Optimizavimas mobiliesiems įrenginiams. Kaip rodo Google duomenys, beveik 57 proc. Paieškų yra atliekamos per mobiliuosius įrenginius ir šis vartotojų skaičius ateityje turėtų tik augti. Natūralu, jog naršantiems telefone norėsis labiau kreiptis į tą įmonę, kurios svetainė ar verslas atsispindi mobilioje paieškoje.

Raktažodžių analizė – gebame atlikti tikslų ir išsamų raktažodžių auditą – būdas tiksliai sužinoti ko ieško jūsų potencialūs klientai. Įrašant raktažodį, tarkime “pica”, žmonės matys artimiausias picerijas, o tik žemiau įprastus tekstinės paieškos rezultatus.

2019.03.20; 05:55

print