Kalėdinio krepšinio turnyro „Stabdyk nepilnamečių nusikalstamumą“ nugalėtojai – Vaikų globos namų „Rytas“ komanda


Praėjusiais metais Klaipėdos miesto apylinkės prokuratūros iniciatyva pirmąkart uostamiestyje surengtas kalėdinis krepšinio turnyras „Stabdyk nepilnamečių nusikalstamumą“ tampa tradiciniu: šiemet jau šešios komandos vietoj trijų rungėsi dėl prokuratūros įsteigtos pereinamosios taurės.

Antrajame turnyre dalyvavo jungtinės prokuratūros, teismo, Vaikų teisių apsaugos tarnybos, Kelių policijos biuro, Probacijos tarnybos bei Vaikų globos namų „Rytas“ komandos, kuriose kartu su suaugusiais krepšinio aikštelėje aktyviai kovojo teisėsaugininkų akiratyje esantys nepilnamečiai.

Pirmoji vieta ir prokuratūros pereinamoji taurė pelnytai atiteko Vaikų globos namų „Rytas“ komandai, antra liko jungtinė Vaikų teisių tarnybos komanda, o trečia  – jungtinė teismo rinktinė. Nuo jos nedaug atsiliko jungtinė prokuratūros komanda. Pirmųjų trijų vietų laimėtojams vienas iš renginio rėmėjų – „Apollo“ boulingas suteikė galimybę nemokamai pažaisti boulingą.

Sveikinimo žodį turnyro dalyviams tarusi Klaipėdos apygardos prokuratūros Klaipėdos apylinkės vyriausioji prokurorė Dalia Pocienė pasidžiaugė, kad praėjus vos metams, padvigubėjo ir turnyro komandų, ir dalyvių, ypač nepilnamečių, skaičius, o renginys pasiekė savo tikslą – skatinti jaunus žmones prasmingai leisti laisvalaikį. Prokurorė neabejojo šio sportinio turnyro prevencine nauda ir jo tolimesne perspektyva.

Antrąjį kalėdinį krepšinio turnyrą „Stabdyk nepilnamečių nusikalstamumą“ parėmė ir šiemet įsteigta Vakarų Lietuvos prokurorų asociacija, o sporto salę žaidėjams geranoriškai suteikė Martyno Mažvydo progimnazija.

Turnyro komandoms įteiktos Klaipėdos apygardos prokuratūros Klaipėdos apylinkės vyriausiosios prokurorės padėkos, o visi nepilnamečiai žaidėjai iš rėmėjų gavo kalėdines dovanėles. 

Palmira Martinkienė yra Klaipėdos apygardos prokuratūros vyriausioji specialistė (komunikacijai)

2012.12.16

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *