Kamera užfiksavo į rusų milijardierių šovusį žmogų


Asmuo, mėginęs nužudyti rusų milijardierių Germaną Gorbuncovą, pakliuvo į vaizdo stebėjimo kameros akiratį Londono metro Kanari Uorf (Canary Wharf) stotyje, prabėgus keletui minučių po bandymo nužudyti.

„Žmogus, apsirengęs odine striuke, ramiai praėjęs per pilną žmonių metro stotį, visiškai galėjo eiti iš darbo namo arba išgerti su draugais“, – rašo “Daily Mail”. Bet policija mano, kad jis ėjo po žmogžudystės.

Jis – pagrindinis įtariamasis dėl pasikėsinimo nužudyti rusų bankininką.

Kovo 20 dieną 19:20 į 46-rių metų amžiaus Germaną Gorbuncovą šauta šešis kartus ant jo ištaigingo namo Londone slenksčio, jis rimtai sužeistas, primena leidinys. Į G.Gorbuncovą šauta iš 9 milimetrų pusiau automatinio pistoleto Makarov, kuris retai sutinkamas Didžiojoje Britanijoje ir ekspertų laikomas profesionalaus žmogžudžio įrankiu.

Ir štai Skotland Jardas gavo įtariamojo nuotraukas: tai baltasis prakaulus 6 pėdų ūgio vyriškis, apsirengęs juodu bluzonu su gobtuvu. Policija rado krūmuose pistoletą su garso slopintuvu, bluzoną ir juodą dirbtinės odos krepšį, su kuriuo jį užfiksavo vaizdo kamera prieš keletą minučių, išeinantį iš metro 19:08. Po to, 19:30, tas pats žmogus matomas įeinantis į metro stotį, apsirengęs odine striuke, ir be krepšio.

Skotland Jardo atstovas pranešė, kad policijai žinomas užpuoliko DNR ir kad tyrime dalyvaus rusiškai kalbantys policijos bendradarbiai.

G.Gorbuncovas susikrovė turtą iš banko ir statybos verslo posovietinėje Rusijoje, bet per tai užgyveno sau ir priešų ir paliko Maskvą 2010 metais, aiškina straipsnio autorė Rebeka Kember.

Šaltinis: Daily Mail

2012.07.29

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.