Kariai dėkoja Lietuvos žmonėms už paramą


Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas karių vardu dėkoja Lietuvos žmonėms, už kurių pervestas lėšas planuojama Lietuvos kariams nupirkti kolimatorinių (optinių) taikiklių automatiniams ginklams ir naktinio matymo prietaisų.

„Lietuvos žmonės gali didžiuotis, kad turi profesionalią ir patikimą kariuomenę. Todėl noriu padėkoti visiems žmonėms, kurie remia ir prisideda prie jos stiprinimo įvairiais būdais – ar palaikydami, ar savanoriškai atlikdami karo tarnybą, ar paremdami finansiškai. Mūsų šalies saugumą užtikrina tvirta kariuomenės ir visuomenės vienybė“, – sako krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.

Šiais metais už 2014 m. mokestinį laikotarpį 6862 gyventojai skyrė pajamų mokesčio dalį Lietuvos kariuomenei. Pernai tokius prašymus teikė 977 gyventojai. Už skirtas lėšas buvo nupirkta 30 šarvinių liemenių. Vienos tokios liemenės kaina apie 1300 eurų. Jas vilki nacionalinių greitųjų pajėgų kariai iš Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo bataliono ir Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų bataliono kariai.

Prie krašto saugumo stiprinimo finansiškai gali prisidėti fiziniai ir juridiniai asmenys, skirdami tikslinę paramą Lietuvos kariuomenei, Krašto apsaugos ministerijai, Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijai ir Vytauto Didžiojo karo muziejui.

Vytauto Visocko (Slaptai.lt) nuotr.

Informacijos šaltinis – kam.lt portalas.

2015.10.26; 10:11

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.