Karklės muzikos festivalyje sėkmingai kvaišalų ieškojo tarnybinis šuo


Vytauto Visocko (Slaptai.lt) nuotraukoje dresiruotas šuo – patikimas pareigūno pagalbininkas gaudant nusikaltėlius.

Klaipėdos r., rugpjūčio 15 d. (ELTA). Klaipėdos rajone, Karklėje, vykstančiame festivalyje sekmadienį patruliavę policijos kinologai toliau minioje besilinksminančiųjų ieškojo kvaišalų. Pradėti keli ikiteisminiai tyrimai, praneša Klaipėdos apskrities policija.
 
Apie 20.57 val. policijos kinologų tarnybinis šuo Naruto savo elgesiu parodė, kad palapinėje gali būti draudžiamų medžiagų. Palapinėje rasta cigaretė, skleidžianti specifinį kvapą, taip pat apžiūrėjus palapinėje buvusį 1993 m. gimusiam vyrui priklausantį sportinį krepšį, jame rastas folijos lankstinukas su augalinės kilmės medžiaga, taip pat rastas plastiko maišelis su baltos spalvos milteliais.
 
Apie 18.22 val. tarnybinis šuo Naruto parodė, kad draudžiamų medžiagų gali turėti 1996 m. gimęs vyras. Pareigūnams atlikus dalinę asmens apžiūrą, rasta žydra tabletė. Šio vyro palapinėje rastos dar dvi įtarimų sukėlusios tabletės ir lankstinukas su augalinės kilmės medžiagos likučiais.
 
Pirmadienio naktį, apie 02.50 val., Karklėje su tarnybiniu šunimi patruliuojantys pareigūnai patikrino ir 1993 m. gimusį vyrą, įtarta, kad jis gali su savimi turėti draudžiamų medžiagų. Greta vyro rasta dėžutė su augalinės kilmės medžiaga, taip pat ant stalo rasta pusė surūkytos cigaretės, skleidžiančios stiprų specifinį kvapą.
 
Tą pačią naktį, apie 00.45 val., Karklės kaime pėsčiomis patruliuojantys policijos pareigūnai pastebėjo jaunuolių grupę, kurioje vienas rūkė specifinį kvapą skleidžiančią cigaretę, kurią, pastebėjęs pareigūnus, numetė. Atlikus 2000 gimusio vaikino dalinę apžiūrą, kišenėje rasta suktinė su augalinės kilmės medžiaga. Asmuo sulaikytas.
 
Valentina Gudienė (ELTA)
 
2022.08.16; 08:00
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.