Kelerių milijardų litų vertės afera tęsiasi


Gegužės 26-ąją judėjimo „Už gamtą“ vadovas Algirdas Knystautas įteikė Prezidentūrai Lietuvos nevyriausybinių gamtosauginių organizacijų asociacijos kreipimąsi į šalies Prezidentę su prašymu vetuoti Seimo priimtas pavojingas Miškų įstatymo pataisas. Kreipimosi tekstas viešas, čia trumpa ištrauka.

„Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad šių metų gegužės 17 d. Lietuvos Respublikos Seime galutinai priimant Miškų įstatymo pataisas, Aplinkos apsaugos komiteto pirmininko Jono Šimėno pastangomis buvo padaryti anksčiau Seimo plenariniame posėdyje priimtų pataisų pakeitimai ir papildymai, kurie neatitinka Valstybės ir visuomenės interesų bei kelia didelį pavojų ne tik Lietuvos miškams, bet ir visai gamtai.“

Su prašymu vetuoti Įstatymą į Prezidentę jau kreipėsi Seimo narių, pagrįstai sunerimusių mūsų gamtai grėsmingomis Įstatymo pataisomis. Kreipimąsi bei bendrą siekį išsaugoti Lietuvos miškus, ežerus ir upes remia šimtai žymių mūsų mokslininkų, iškilių meno ir kultūros veikėjų. Taip pat atkreiptinas dėmesys, kad jau simptomatiškai naujajame Įstatymo variante atsiranda nuostatos, apie kurias visuomenė nežinojo ir negalėjo laiku viešinti. 9 milijardų litų vertės afera mūsų visų sąskaita tęsiasi.

Visų Lietuvos nevyriausybinių gamtosauginių organizacijų, mokslininkų, meno ir kultūros žmonių vardu kreipiamės į Jos Ekscelenciją vetuoti šį teisės aktą.

Nuotraukoje: gamtininkas Algirdas Knystautas.

2011.05.29

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *