Kiek kainuoja patikimi dantų implantai?


Kiek kainuoja dantų implantai?

Graži šypsena puošia kiekvieną žmogų. Tačiau, jei žmogus turi pageltusius dantis ar jų neturi iš viso, tuomet gali būti, jog net ir pačios gražiausios lūpos nepapuoš šypsenos, po kuria nesislepia dantys. Žmogui dantys yra reikalingi ne tik tam, jog jis galėtų kalbėti ir šypsotis nekompleksuodamas, bet ir dėl kitų priežasčių. Ar įsivaizduojate, koks yra skirtumas, kai žmogus valgo su dantimis ir be? Skirtumas tikrai akivaizdus. Žmogus, turintis dantis, gali rinktis kietesnį maistą.

O žmogus be dantų gali valgyti tik minkštą maistą. Neturint dantų yra ir sunkiau kalbėti. Bent jau iki tol, kol žmogus pripranta. Pasitaiko, jog net ir jauni žmonės netenka dantų. Tai gali būti dėl traumos ar dantų nepriežiūros. Jei netekote vieno ar kelių dantų ir dėl to kompleksuojate, galite nustoti nerimauti. Odontologai gali pasiūlyti įvairias paslaugas, kurių dėka gali ne tik dingti dantų skausmas, bet ir pašviesėti dantys ar net galima įstatyti naujus dantis. Danties kaina gali kainuoti įvairiai. Tai priklauso nuo pasirinkto odontologijos centro ir situacijos. Kai kurie centrai Jums gali pasiūlyti mokėti pigiau, kiti brangiau.

Kainos skiriasi, todėl svarbu nesirinkti pirmo pasirinkto odontologo. Jei danties neturi jau kelis mėnesius ar metus, tuomet turbūt galite pakentėti ir dar kelias savaites. Implantacijos kaina dažniausiai yra apie 500 – 700 eurų. Tačiau kaina priklauso ir nuo pačio danties. Jei norite sužinoti, kiek Jums reikės mokėti už danties implantaciją, apsilankykite pas odontologą. Jis ne tik Jums pasakys kainą, bet ir patars, kokius dantų implantus pasirinkti. Jei norite turėti gražius dantis, odontologas Jums tikrai padės.

Ar verta pasirinkti dantų implantus?

Ne paslaptis, jog dantų implantai Šiauliuose yra nepigūs. Ne kiekvienas žmogus gali sau tai leisti. Tačiau verta pastebėti, jog žmonės, neturintys dantų, ne tik apsunkina sau gyvenimą, bet ir neatrodo estetiškai. Žmogus be dantų atrodo neprisižiūrintis. Dantų implantai yra reikalingi visiems, kurie neturi danties. Jie gali suteikti žmogui pasitikėjimo savimi. Reikėtų atsižvelgti į tai, kurioje vietoje yra dantis. Jei neturite vieno danties, kurie yra pačiame gale. Tuomet gali būti, jog Jums tai netrukdo ir žmonės nepastebi. Galbūt tokiu atveju ir neverta tvarkyti. Jei nesijaučiate prastai dėl neturimo danties ir tai netrukdo Jums valgyti, kalbėti, tuomet gali būti, jog danties ir nereikia. Susisiekite su odontologu ir jis patars, ką daryti.

Dantų implantai ir dantų implantavimas Šiauliuose – DC Lieporiai klinika.

2020.09.20; 06:00

print

Vienas komentaras

  • Be jokios abejones, implantas – geriausias pasirinkimas netekus danties. Ir kaina dabar tikrai nebera tokia gasdinanti, tiesiog reikia dometis, klausti. Nors as esu tokios nuomones, jog i sveikata investuoti tikrai verta ir verciau rinktis patikimus implantus, nes tai ilgalaike investicija

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.