Ko Baltijos “karinei” ledi nepasakė Armėnijoje


Visuomenės aktualijų portalas Slaptai.lt ragina atkreipti dėmesį į Namiko Ibragimovo straipsnį “Ko Baltijos “karinei” ledi nepasakė Armėnijoje”.

Minėtas straipsnis  pasirodė azerbaidžaniečių internetiniame portale Vesti.Az. Šiame straipsnyje stebimasi Lietuvos krašto apsaugos ministrės vizitu Armėnijoje bei Vilniaus ir Jerevano susitarimais bendradarbiauti karinėje srityje.

Komentatorius N.Ibragimov teigia, kad Armėnijos kariuomenė yra korumpuota, o pati šalis priklausoma nuo Maskvos. Todėl Lietuvos krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė, norėdama užmegzti bendradarbiavimą su Armėnija, turėtų pirmiausiai vykti ne į Jerevaną, bet į Maskvą. Nes dabartinis Jerevanas be oficialaus Maskvos palaiminimo tikrai nieko nedarys. Taip ironizuojama minėtoje publikacijoje.

Minėtoje publikacijoje pateikiama tokia citata: „Lietuva ir Armėnija vystys „bendradarbiavimą demokratinės ginkluotojų pajėgų kontrolės, gynybos politikos ir strategijos, gynybos planavimo ir finansavimo, tarptautinių taikos palaikymo operacijų, humanitarinės veiklos ir užfrontės aprūpinimo srityse“.

Komentatoriaus N.Ibragimovo tvirtinimu, formuluotė „demokratinės ginkluotųjų pajėgų kontrolės“ atrodo itin juokingai. Net Armėnijos provincijos muzikos mokyklos mokinys žino, jog Jerevanas visais visuomenės ir valstybės santvarkos aspektais, nekalbant jau apie karinę sritį, visiškai priklausomas nuo Rusijos.

O Lietuvos KAM vadovė – nežino?

Vytauto Visocko (Slaptai.lt) nuotraukoje: Lietuvos krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė.

Parengta pagal Vesti.az informaciją.

2012.07.10

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.