Komunistinį terorą primenančios baidyklės


Tautininkų sąjunga kviečia 2012 birželio 23-ąją, 11.00 valandą susirinkti Vilniuje ant Žaliojo tilto, prie paminklo okupacinei kariuomenei ir pasmerkti bolševikų mylėtojų iš įvairių valdžios institucijų poziciją saugoti šias komunistinį terorą primenančias baidykles.

1941 metais mūsų Tautos sūnūs sukilo prieš Raudonąjį marą ir nors trumpam, bet atkūrė Lietuvos Respublikos nepriklausomybę, stengėsi išsaugoti kelius, tiltus ir kitą svarbią infrastuktūrą, kurią bandė sunaikinti besitraukiantis okupantas…

Susirinkę parodysime valdžioje esantiems nomenklatūrininkams, kad mes nepritariame šių baidyklių buvimui miesto centre. Parodysime, kad tai žeidžia mūsų tautinius jausmus. Apvyniosime paminklą gėdos juosta ir palinkėsime jam kuo greičiau iškeliauti į Grūto parką, kur sukauptas panašių pabaisų muziejus.

Mūsų protėviai 1941 metų birželio sukilimo dienomis, užsirišę baltus raiščius, valė mūsų Tėvynę nuo raudonųjų okupantų ir jų pakalikų, o mes ateikime paminėti šių jų darbų su tautine simbolika ir liaudies dainomis.

Tikėkimės, kad valdžios institucijos išgirs šį teisėtą mūsų lūkestį ir nereikės kviesti pilietinės talkos šių skaudžių okupacijos padarinių likvidavimui…

Nuotraukoje: Tautininkų Sąjungos vicepirmininkas Julius Panka.

2012.06.20

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.