Koronavirusas padiktavo ir Seimo darbotvarkę


Antradienį iš ryto į plenarinį posėdį susirinksiantis Seimas ketina ypatingos skubos tvarka priimti įstatymų pataisas, kurių būtinybę padiktavo koronaviruso plėtimo grėsmė.
 
Taip pat iš Seimo tribūnos į parlamentarų klausimus turėtų atsakyti finansų ministras Vilius Šapoka.
 
Seimas ketina priimti Darbo kodekso, Nedarbo socialinio draudimo, Ligos ir motinystės socialinio draudimo, Užimtumo, Žmonių užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės įstatymų pataisas, kitus dokumentus.
 
 „Vyriausybės pateikti dokumentai yra labai reikalingi Lietuvos žmonėms, verslui, kad atsirastų aiškumas, kaipgi mes gyvensime karantino sąlygomis ir, svarbiausia, kaip amortizuosime jo pasekmes. Projektai bus pateikti ir nuo 9 val. ryto iki vakaro turime vilčių, kad mums pavyks priimti juos“, – Eltai sakė Seimo pirmininko pirmoji pavaduotoja Rima Baškienė.
 
Jos teigimu, antradienį Seime planuojama labai darbinga diena. Vėliau, anot jos,  planuojama pakoreguoti Seimo posėdžių grafiką, tačiau parlamento darbas nenutrūks.
 
„Rengsime įstatymų projektus, derinsime. Taip pat antradienį planuojame priimti Statuto pakeitimą, kad esant reikalui komitetai galėtų priimti sprendimus nuotoliniu būdu“, – sakė R. Baškienė.
 
Ji taip pat užtikrino, kad esant būtinybei Seimas gali susirinkti ir į plenarinį posėdį.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2020.03.17; 02:00
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *