Kraukis lagaminą – atostogos prasideda!


Lagaminai. Slaptai.lt nuotr.

Ar jau įsivaizduoji akimirką, kai išpakuoji lagaminą ir pasileidi plaukus išsvajotoms atostogoms? Poilsinės kelionės suteikia progą ne vien pabėgti nuo rūpesčių ir rutinos. Išvykos į užsienį – tai vienas geriausių būdų pažinti naujas kultūras, praplėsti akiratį, o kartu pasisemti įkvėpimo ir užmegzti naujas pažintis. Tik ką būtina žinoti, kad keliaujant nereikėtų dėl nieko sukti galvos?

Kelionės kryptis + trukmė = 5 patarimai 

Pripažinkime, kelionės planavimas yra viena smagiausių atostogų akimirkų. Netiesa? Pasirodo, pasvajoti apie žydrą jūrą ir šiltą smėlį neužtenka. Kartais planavimas užima tikrai daug daugiau laiko nei tikimės ir sukelia nemažai rūpesčių. Todėl rinkitės išsvajotos kelionės kryptį svetainėje Beta.lt. Pavyks ne tik sutaupyti nemažai laiko ir kantrybės, bet ir atostogauti daug pigiau. 

Prasidėjus šiltajam metų sezonui, visi, tarsi susitarę, ima čiauškėti apie atostogas. Kam galvoje nuotykiai Ispanijoje, ką svaigina Italijos panoramos, dar kiti nenustygsta noru klaidžioti po Turkiją. Jei sunku išsirinkti atostogų kryptį arba intriguoja mintis išbandyti šį tą naujo, verta užduoti sau keletą klausimų: 

  1. aktyvus ar pasyvus poilsis? 
  2. laukinė gamta ar žmogaus sukurti stebuklai?
  3. kalnai ar egzotiškos džiunglės? O galbūt auksinis smėlis, jūra ir baseinai? 
  4. solo nuotykis, išvyka dviems ar kelionė su šeima?

Išsigryninus prioritetus, daug paprasčiau planuoti išvyką ir nuspręsti, kaip keliausite. Kai vieniems smagu prisiminti keliones automobiliu su šeima, kitiems komfortą ir greitą susisiekimą užtikrina skrydžiai lėktuvu. 

Būtinai pasidomėkite susisiekimu ir kelionės vietoje. Viešbučiai įprastai įsikuria miesto centre arba kurortinėje zonoje, kuri lengvai pasiekiama tiek pėsčiomis, tiek bet kokiu transportu. Jei apsistosite nuošaliau, pasidomėkite automobilių nuoma, tarpmiestiniu transportu metro, autobusais ar net egzotišku pasijodinėjimu žirgais ar kupranugariais.

Gal jau pats laikas planuoti ir pačią kelionę? Jei planuojate kelionę į Turkiją, pasinaudokite atostogų pasiūlymais gera kaina. Tik prisiminkite auksinę taisyklę – jei pavyko sutaupyti kelionei, sumą būtina investuoti įspūdžiams. Galbūt tai bus apsilankymas geriausiuose šalies muziejuose, tradicinių valgių degustacija, apsipirkimas vietos turguje ar išvyka į kitą miestą, nesvarbu – svarbiausia, kad praturtintų kelionę nuotykiais ir geromis patirtimis. 

Daugiau poilsinių kelionių pasiūlymų ir geriausių atostogų krypčių rasite: https://beta.lt/keliones/poilsines-keliones.

2021.05.28; 03:00

print

Vienas komentaras

  • Visad bandydavau kuo daugiau apkeliauti ir pamatyti. Taip, tai naudinga, tačiau pamėgau ir grynai poilsines keliones. Juk ištisus metus nėra atokvėpio, reikia išmokti tiesiog mėgautis oru ir patogumais.

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.