Kremliaus vadovas nužudė Litvinenką už peržengtas dvi draudžiamąsias linijas: demaskuotus FSB sprogdinimus Maskvoje ir atskleistą Putino pedofiliją


Didžiojoje Britanijoje baigiama kvota byloje dėl Vladimiro Putino įvykdyto Aleksandro Litvinenkos nužudymo.

BBC televizijos laidoje Newsnet korespondentas Votsonas keletą mėnesių aiškinosi to nužudymo detales, apie kurias sužinota tyrimo metu. Nužudymo detalės – šokiruojančios.

Specialiųjų tyrimų šaltinis BBC papasakojo, kad Aleksandras Litvinenka buvo nužudytas Vladimiro Putino įsakymu, nes peržengė dvi draudžiamąsias linijas.

Pirmoji draudžiamoji tema – tai knyga apie teroristų puolimus Maskvoje 1999 metų rugsėjy „FSB sprogdina Rusiją“, kurią rašant dalyvavo Aleksandras Litvinenka. Tada Vladimiras Putinas nužudė 300 rusų. O kaltę už gyvenamųjų namų sprogdnimus Maskvoje ir Volgodonske Kremlius suvertė čečėnams, nors net pagal oficialią versiją „byloje“ nefigūravo nė vienas čečėnas.

Knygoje FSB kaltinama tuo, kad čekistai patys atliko sprogdinimus Maskvoje Ir Volgodonske tam, kad pateisintų naują karą Čečėnijoje. Knygos bendraautorius Felštinskis sako: „Tai padėjo Putinui. Gyventojų reakcija buvo tokia, kad mums dabar reikalingas stiprus lyderis“.

Antra draudžiamoji linija – straipsnis, kurį Litvinenka paskelbė internete 2006 metų liepą, vos prieš keturis mėnesius iki savo mirties. Remdamasis duomenimis, gautais tarnaujant KGB–FSB, paliudijo, kad Putinas – pedofilas.

Konkrečiai Litvinenka paskelbė tinkluose šį straipsnį, kurį pateikiame slaptai.lt skaitytojų dėmesiui bei keletą charakteringų nuotraukų.

XXX

Aleksandras Litvinenka

Kremliaus Čikatila

„Aš meldžiu Dievą, kad tokių, kaip aš, daugiau žemėje negimtų“ (priešmirtinis maniako Čikatilos maldavimas).

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas neformaliai bendravo su Kremlių apžiūrinėjusiais turistais. Prezidentas ėjo iš Didžiųjų Kremliaus rūmų į savo rezidenciją per Soboro ir Ivano aikštes.

Pakeliui jis nusprendė stabtelėti, kad šnektelėtų su turistais. Tarp jų buvo ir ketverių ar penkerių metukų berniukas, kuris į Putino klausimą atsakė, kad jo vardas Nikita. Putinas kilsterėjo berniuko marškinėlius ir pabučiavo jam pilvą.

Pasaulio visuomenė šokiruota, niekas negali paaiškinti, kodėl Putinas priklaupė prieš pirmą sutiktą berniuką ir pabučiavo jam į pilvą.

Atsakymą į šį klausimą galima rasti atidžiai ištyrus vadinamąsias „tamsiąsias dėmes“ Rusijos prezidento gyvenimo istorijoje. Svarbiausia iš jų: kodėl baigus Andropovo Raudonosios armijos institutą (KAI), kuriame rengiami kadrai tarnybai žvalgyboje, Putinas nebuvo paimtas į SSSR KGB Pirmąją vyriausiąją valdybą (KGB Pirmoji vyriausioji valdyba – užsienio žvalgyba), o grąžintas į KGB Leningrado valdybą į žemesnes pareigas. 

Kiekvienas, kas turėjo nors kokį sąlytį su buvusios SSSR specialiosiomis tarnybomis, žino, kad praktiškai buvo neįmanoma įstoti į KAI, ir jeigu kontržvalgybos karininkui pavykdavo praeiti griežtą atranką ir patekti mokytis į KAI, KGB šventovę, tai, kaip sako čekistai, būdavo iki gyvenimo pabaigos. Kaip apie tai rašė Viktoras Suvorovas, „įėjimas – rublis, išėjimas – du!”

Ir tam, kad KAI absolventas, laisvai mokantis vokiečių kalbą, atsidurtų už Pirmosios vyriausiosios valdybos borto, reikėjo labai svarių priežasčių. Po to, kai niekam nežinomas Putinas visiškai nesuprantamai atsidūrė Rusijos valdžios viršūnėje, aš pradėjau labai kruopščiai ir nuodugniai studijuoti kiekvieną jo karjeros žingsnį. Ir štai ką man pavyko sužinoti iš tų, kas gerai pažinojo Putiną, kai jis mokėsi KAI.

Pasirodo, Putino nepaėmė į užsienio žvalgybą dėl to, kad buvo nustatyta, jog jį kamuoja pedofilija. Kaip pasakojo žinantys žmonės, apie tą jo lytinį negalavimą sužinota ne iš karto, o jau prieš baigiant KAI.

Žinoma, Putino elgesiui ištirti nepakako laiko, o pranešti pačioms viršūnėms, kad personalo darbuotojai apsižiūrėjo, ir sovietų žvalgybos gelmėse įsiveisė pedofilas, KAI vadovybė pabijojo. Kaip priimta specialiosiose tarnybose, padoria dingstim Putinui buvo atsakyta komandiruotė į VFR, ir jis buvo grąžintas ten, iš kur atvyko – į KGB Leningrado valdybą, ir, kaip sakoma, taip reikalas sutvarkytas.

Tuojau po to, kai Putinas buvo paskirtas FSB direktoriumi, jis pradėjo ieškoti apie save surinktos kompromituojančios medžiagos specialiosiose tarnybose ir ją naikinti, tuo pačiu rengdamasis būsimajam prezidentavimui. Žinoma, būdamas FSB direktoriumi, jis neturėjo ypatingų problemų sunaikinti jį patį kompromituojančią medžiagą.

Tuo tarpu FSB archyvuose Putinas rado vaizdo įrašų, kuriuose čekistams pavyko įrašyti savo būsimąjį šefą tuo metu, kai jis užsiėmė seksu su nepilnamečiais berniukais. Beje, nerderamas Putino elgesys buvo įrašytas tame pačiame konspiraciniame bute Poliankos gatvėje, kuriame buvo nufilmuotas ir Rusijos generalinis prokuroras Jurijus Skuratovas su dviem prostitutėmis.

Vėliau, kai Putinas Abramovičiaus įsakymu šalino Skuratovą iš generalinio prokuroro pareigų, šantažuodamas ir įkalbinėdamas jį savo noru palikti postą, jis įširdęs pasiguodė Skuratovui, kad jį, Putiną, irgi nufilmavo toje pačioje lovoje, tik, tiesa, nutylėjo, kad čekistai jį sučiupo užsiiminėjantį pedofilija.

Apie tai, kad Putinas „apsišvietė“ tame pačiame bute Poliankos gatvėje, Skuratovas parašė savo knygoje „Drakono variantas“ 153–154 psl. Be to, apie Putino su berniukais įrašą žinojo ir prie įėjimo į savo namą sušaudytas FSB direktoriaus pavaduotojas generolas Anatolijus Trofimovas, kuris siaurame patikimų asmenų rate dažnai guodėsi, kad FSB pakliuvo į pedofilų rankas.

Apie tai, kad Putinas yra lytinis iškrypėlis, savaitę prieš paslaptingą žūtį rašė ir laikraščio „Soveršenno sekretno“ („Visiškai slaptai“, – red.) vyriausiasis redaktorius Artiomas Borovikas.

Tad kodėl Putinas bučiuoja berniukams į pilvą? Atsakymas į šį klausimą gana banalus ir paprastas: todėl, kad Rusijos prezidentas serga pedofilija. Žinoma, galite manim netikėti ir sakyti, kad Putinas negali būti pedofilas, nes jis pavyzdingas šeimos vyras ir jį myli žmona ir vaikai“.

Nuotraukose: Rusijos prezidentas Vladimias Putinas vaikų apsuptyje.

2015.08.03; 03:30

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *