Krepšyje rasto negyvo šnipo mirtis palaikyta smurtine


Teisėja koronierė Fiona Vilkoks (Fiona Wilkoks) pripažino, kad MI-6 agento Gareto Viljamso (Garreth Williams) žūties byla vargu ar kada nors bus atskleista, rašo „The New York Times“. Ir dar ji išsakė prielaidą, kad greičiausiai jo mirtis buvusi smurtinė.

Tai reiškia, kad Garetas, 31 metų matematikas, dirbęs super slaptą darbą – išlauždavęs kodus, buvo nužudytas arba nusižudė, pasinaudojęs pašaline pagalba.

„Trečiasis asmuo“ tikriausiai uždarė ir padėjo sportinį krepšį su Hareto lavonu į vonią Londone bute, kuriame gyveno žuvusysis, galimas dalykas, kai jis dar buvo gyvas. Ten lavonas buvo rastas praėjus savaitei po mirties.

„Ši išvada tikriausiai sutvirtins sąmokslo teorijas, kai kurios iš jų Gareto nužudymą priskiria Rusijos slaptosioms tarnyboms arba Al-Qaeda‘os smogikams“, – rašo straipsnio autorius Džonas Bernsas (John Berns).

Vilkoks irgi nelabai tiki, kad Viljamsas mirė nuo „autoerotinių eksperimentų“, susijusių su klaustrofilija – seksualiniu susijaudinimu, kurį sukelia buvimas uždaroje erdvėje. Anksčiau buvo keliamos tokios prielaidos ryšium su numanomu jo domėjimusi sadomazochistų svetainėmis ir persirenginėjimu moteriškais drabužiais.

Nuotraukoje: MI 6 būstinė Didžiojoje Britanijoje.

Šaltinis: The New York Times

2012.05.07

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.