Kūrybinių industrijų studentai: ryšių su savo srities atstovais ieškome patys


Kūrybinio verslo sektoriaus atstovus subūrė Vilniaus Gedimino technikos universiteto Kūrybinių industrijų specialybės studentų tinklaveikos renginys „I‘MKI“. Renginio metu potencialiems partneriams studentai pristatė savo darbus ir kūrybos proceso ypatybes.

Anot kūrybininkų, studentai dažnai skundžiasi, neturintys pagalbininkų savo karjeros kelyje ar nežinantys, nuo ko pradėti, kai siekia įsijungti į tam tikrą trokštamą sritį. Todėl labai svarbu užmegzti ryšius su savo sektoriaus atstovais dar studijuojant. Ypač tai aktualu kūrybinių industrijų studentams, su kurių specialybe potencialūs darbdaviai dar nėra gerai susipažinę.

Renginio metu kūrybinio verslo atstovams studentai pristatė savo studijuojamus dalykus, sukurtus darbus, buvo demonstruojamos iškabintos kūrybinių projektų vizualizacijos bei rodomi video darbai. Siekiant sukurti bendrumo jausmą ir glaudžiau susipažinti, renginio dalyviai grupėse buvo pakviesti improvizuotai atlikti kūrybines užduotis.

Po oficialiosios dalies svečiai su studentais pratęsė diskusijas jaukiai sukurtoje aplinkoje

Studentai tikisi, kad tokia iniciatyva taps tradicija ir kasmet kontaktų mainų susitikimuose dalyvaus vis daugiau kūrybinio verslo sektoriaus atstovų. Juk ką gali žinoti – gal būtent čia sutikto asmens vizitinė kortele taps raktu naujo projekto ar išsvajotos darbo vietos link.

Jorigės Kuzmaitės nuotr.

2012.05.22 

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.