LEU 80-ies metų jubiliejui skirta paroda „Universiteto mokslo ir meno veikla (2011–2015)“


2015 m. spalio 15 d. Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) centrinių rūmų (Studentų g. 39) II aukšto fojė veiks LEU 80-ies metų jubiliejui skirta paroda „Universiteto mokslo ir meno veikla (2011–2015)“, kurioje bus demonstruojami Universiteto mokslo ir meno pasiekimai.

Parodą sudarys fundamentiniai mokslo tyrimai, taikomoji mokslo ir Universiteto meninė veikla.

Taikomosios mokslo veiklos skyriuje bus pristatomi raštai ir edukaciniai leidiniai, eksponuojami doc. dr. Regimanto Bareikio LEU laboratorijose sukurti rotoriniai, linijiniai, inerciniai varikliai, skysčių išpurškimo ir levitacijos sistemos, medžiagų (medžio, plastiko ir kt.) pjovimo įrenginiai, veikiantys dėl ultragarsinių virpesių. Interaktyvioje lentoje bus rodomi elektroniniai moksliniai edukaciniai leidiniai.

Žadama skirti dėmesio ir šiuolaikinei tarmėtyrai: bus interaktyviai pristatomi netikėti šiuolaikinės tarmėtyros atradimai, naujausi ir įspūdingiausi duomenys apie tarmes, pateikiami moksliniai argumentai, įrodantys, kad tarmės tebėra itin gyvybingos.

Planuojama pristatyti interaktyvių mokymosi objektų panaudojimą ir kūrimą. Bus demonstruojamas elektroninis-skaitmeninis mokymosi turinys, interaktyvūs mokymosi objektai, skirti integruotam pradinio ugdymo vadovėliui „Vaivorykštė“, ir priešmokykliniam mokymuisi skirta skaitmeninio mokymosi platforma.

Fundamentinių mokslo tyrimų skyriuje bus pristatytos monografijos ir mokslo studijos, mokslo straipsnių rinkiniai, mokslo straipsniai žurnaluose, turinčiuose cituojamumo rodiklį (Impact Factor), nacionalinės mokslo premijos, doktorantūros disertacijos.

Taip pat bus demonstruojami 6 periodiniai ir 6 tęstiniai Universiteto moksliniai žurnalai: „Istorija“, „Pedagogika“, „Socialinis ugdymas“, „Ugdymo psichologija“, „Žmogus ir žodis“, „Sporto mokslas“, „Acta litteraria comparativa“, „Kalba ir kontekstai“, „Meninis tekstas“, „Teksto slėpiniai“, „Русистика и компаравистика“, „Didaktika-mokykla-visuomenė“.

2015.10.12; 17:58

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *