Libano protestuotojai suformavo 170 km ilgio žmonių grandinę


Dešimtys tūkstančių Libano protestuotojų sekmadienį suformavo žmonių grandinę, besitęsiančią per visą šalį ir simbolizuojančią nacionalinę vienybę.
 
Protestuotojai rankomis susikibo nuo Tripolio iki Tyro miesto ir sudarė 170 kilometrų ilgio grandinę, kuri kirto ir sostinę Beirutą.
 
Pastarosiomis dienomis kyla įtampa tarp saugumo pajėgų ir protestuotojų, kurie užblokavo kelius ir visą šalį privertė sustoti, norėdami pareikšti savo reikalavimus pertvarkyti šalies politinę sistemą.
 
Libano politinis elitas pasiūlė ekonominių reformų paketą ir parodė norą daryti pokyčius vyriausybėje, tačiau protestuotojai nori daugiau.
 
„Galiu patvirtinti, kad žmonių grandinė buvo sėkminga, – naujienų agentūrai AFP teigė viena iš demonstracijos organizatorių Julie Tegho Bou Nassif. – Su šia grandine norime parodyti tokį Libaną, kuris nuo šiaurės iki pietų atsisako sąsajų su religija.“
 
„Šiandien neturime jokio politinio reikalavimo, tiesiog norime pasiųsti žinutę besilaikydami rankomis po Libano vėliava“, – pridūrė J. T. B. Nassif.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2019.10.27; 17:04
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *