Lietuvos policija ir Europos teisėsaugos institucijos ieško Lietuvos piliečio Renaldo Kanio


Lietuvos policija ir Europos teisėsaugos institucijos ieško Lietuvos Respublikos piliečio Renaldo Kanio. Paskelbta jo paieška, išduotas Europos arešto orderis.
 
Asmuo įtariamas dėl nusikalstamų veikų, numatytų Lietuvos Respublikos baudžiamajame kodekse, t. y. nusikalstamo susivienijimo, neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, turint tikslą jas platinti arba neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu, kontrabandos, nusikalstamu būdu gauto turto legalizavimo, nužudymo.
 
Pagal pranešimą, policijos turimais duomenimis, 46 metų Renaldas Kanys siejamas su 2019 m. gegužės 15-16 dienomis sulaikytais ginkluotų nusikalstamų susivienijimų nariais ir jų įvykdytais nusikaltimais. Jis gali slapstytis tiek Lietuvoje, tiek kitose ES šalyse. Išskirtinis įtariamojo bruožas – tatuiruotė per visą dešinę ranką.
 
Pažinusių šį asmenį ar žinančių ką nors apie jo buvimo vietą prašoma paskambinti bendruoju pagalbos telefonu 112. Anonimiškumas garantuojamas.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2019.05.24; 00:01
print