Lietuvos policija rūpinasi žmonėmis


Visuomenėje dominuoja nepasitikėjimas teismais, teisėjais, teisėsauga apskritai. Bet ne visada galima tikėti tokiomis kalbomis, nes teisėsaugininkai ne tik prižiūri viešąją tvarką, bet ir rūpinasi žmonėmis.

92 metų pilietė Eleonora Jančevska pametė rankinuką su pinigais bei dokumentais, dori žmonės, nepaisant sunkmečio, jo nepasisavino. Nepaėmė ir pensininkės pinigų. Rankinuką nuvežė į Vilniaus 3-ąjį policijos komisariatą, kurio iškilūs darbuotojai su policininku Raimondu Mičkovskiu (Raimond Mičkovskij) priešakyje pasirūpino E. Jančevska – pranešė jai apie į komisariatą pristatytą radinį.

2011-05-05 drauge su E. Jančevska atvykus į policijos komisariatą, jo darbuotojai grąžino rankinuką su visais jame buvusiais pinigais ir dokumentais teisėtai jo savininkei.

Džiaugiamės, kad Lietuvoje yra daug sąžiningų žmonių, kurie nesisavina to, kas jiems nepriklauso. Jeigu ir ženkli dalis politikų sektų dorų Lietuvos žmonių ir šio policijos komisariato darbuotojų pavyzdžiu, tai Lietuva klestėtų.

Reiškiame nuoširdžią padėką visiems prie šio radinio sugražinimo prisidėjusiems žmonėms už pilietiškumą ir puikų pavyzdį kitiems.

Žilvino Radavičiaus nuotraukoje:  R. Mičkovskij palinkėjo E. Jančevskai sėkmės.

2011.05.08

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.