Lietuvos sausumos pajėgų vado ir vieno karininko tyrimas dėl COVID19 – neigiamas


Po atliktų tyrimų tiek Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų vado brg. gen. Raimundo Vaikšnoro, tiek jį lydėjusio karininko testų dėl COVID19 viruso atsakymai yra neigiami. Karininkai yra išleisti į namus, laikydamiesi atsargumo priemonių jie toliau elgsis pagal medikų rekomendacijas ir tęs tarnybinių užduočių vykdymą nuotoliniu būdu, pranešė Krašto apsaugos ministerija.
 
Trečiojo karininko mėginiai paimti kiek vėliau, jo rezultatai paaiškės ketvirtadienį. Atsakymo karininkas laukia Santaros klinikose.
 
Kaip ELTA jau pranešė, iš tarnybinės komandiruotės naktį į trečiadienį grįžęs Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų vadas brigados generolas R. Vaikšnoras medicinos transportu iš oro uosto buvo nuvežtas į Vilniaus Santaros klinikas – čia generolui ir jį lydėjusiems dviem karininkams buvo atliekami tyrimai dėl koronaviruso.
 
Šių priemonių buvo imtasi po kovo 10 dieną tarptautinėje žiniasklaidoje pasirodžiusios informacijos apie kovo 5-6 dienomis Vysbadene (Vokietijoje) vykusioje konferencijoje dalyvavusių užsienio šalių karininkų patvirtintus du apsikrėtimu COVID19 virusų atvejus.
 
Sausumos pajėgų vadas ir vienas jį lydėjusių karininkų iš Vokietijos šios savaitės pradžioje dar buvo išvykę ir į konferenciją Lenkijoje, iš kur sugrįžo tik naktį į trečiadienį.
 
Trečiasis renginyje Vokietijoje dalyvavęs karininkas jau buvo grįžęs į Lietuvą, todėl į klinikas trečiadienio rytą atvyko pats.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2020.03.02; 00:30
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *