Lietuvos Seime – „penktoji kolona“


Visai neperdedu! Tiksliai. Su tiesioginiu vadovavimu iš Maskvos. Su „kolonos“ vadu, kuris šaiposi iš Lietuvos ir jos nekenčia. Šaiposi ir iš rinkimų komisijos, kurios pirmininką paskyrė dar AMB-as, kuri kandidatais į Seimą registruoja visus buvusius represinių struktūrų veikėjus (LKP CK, Vidaus reikalų ministerijos buvusius etatinius darbuotojus, kagėbistus rezervistus, kolaborantus), nors tai prieštarauja Lietuvos įstatymams. Registruojami ir turintys „biznį“ verslininkai, kurių veikla išvis nesiderina su atstovaujamu darbu seime. Kaip galėjo būti registruojamas kandidatu į Seimą toks biznio aferistas kaip V.Uspaskichas, jau anuomet „plovęs“ bendrovės pinigus per kažkokiose salose registruotas firmas? Kam tada reikalinga Z.Vaigausko vadovaujama „šaraškina“ rinkimų kontora? Tik tam, kad priimtų iš partijų sąrašus? Todėl tikrus, siūlymus analizuojančius bei įstatymus kuriančius Seimo narius galima ant pirštų suskaičiuoti, o jų, tautos atstovais vadinamų, 141.

Antanas R. Šakalys


Savo bei giminų verslo rūpesčiai, „kolonos“ užsakymai, amžinos peštynės per sklypų, butų, pinigų dalybas, baksnojimai dėl girtavimo ar praleistų seimo posėdžių, kelionėmis į užsienius rungtyniavimas – tokia Seimo kasdienybė. Kai niekas nesvarsto rimtų problemų, „penktoji kolona“ nevaržomai siautėja. Antai, nusispjovę į moralės, etikos bei teisės principus, keturiolika „kolonos“ veikėjų nusidangino į Maskvą gelbėti savo „reitingo“, į gelbėtojus kviesti savo lyderį. Jei jau tas lyderis paprašė prieglobsčio savo kilmės tėvynėje, mūsų žiniasklaida turėtų jį pamiršti. Parazitus, išdavikus, įvardijus tikraisiais vardais, reikėtų pamiršti, kaip buvo pamiršti koks Ivanovas, Burokevičius ar Švėdas. V.Uspaskicho kalibras toks pat kaip paminėtųjų. Tačiau spauda rašo … rašo.

Jei Seimas dar turi savigarbos likučius, „Penktosios kolonos“ šutvę iš Seimo turėtų vyti, o Z.Vaigauską išleisti į nepelnytą pensiją.

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.