Lygiuotė į Izraelį: seržantė dalyvavo konkurse Mis Amerika


Atlantik Sityje Niu Džersio valstijoje buvo surengtas grožio konkursas "Mis Amerika – 2014" ir renkama nugalėtoja. Dėl karūnos kovojo 53 gražuolės. Ypatingą žiniasklaidos dėmesį patraukė Teresa Weill, laimėjusi Mis Kanzas titulą. Ji nepriklausė konkurso favoritėms, bet galėjo tikėtis ypatingų žiūrovų simpatijų.

Teresa Weill – JAV armijos seržantė. Ji – antroji kariškė konkurso dalyvė per visą Mis Amerika istoriją. Pirmoji buvo "Mis Juta – 2007" Džill Stivens – Nacionalinės gvardijos bataliono gydytoja.

O štai Mis Teresa Weil tarnauja armijoje dantiste beveik 6-erius metus. Bet jos pomėgiai tolimi šiai specialybei – tai šaudymas iš kovinio ginklo ir lanko, medžioklė ir parašiutinis sportas, kikboksas ir automobilių lenktynės. 

Be to, Teresa siekia civilinės profesijos: Kanzaso universitete ji studijuoja chemiją ir kinų kalbą.

Dalyvauti Mis Kanzas konkurse Teresą palaimino vadovybė. Ji tikėjosi priblokšti žiuri savo taikliu šaudymu iš lanko, bet organizatoriai uždraudė neštis ginklą į sceną. Tada seržantė Weil rado išeitį iš padėties prisiminusi, kad kažkada dainavo mokyklos chore. Ji išėjo į You Tube, susirado tėvų mėgstamą ariją – Luciano Pavarotti atliekamą Nessun Dorma, išmoko ją ir netrukus padainavo scenoje, pavergdama žiuri.

Teresa Weil – mergina be kompleksų. Rugsėjo 10, per bikinių šou, ji nė kiek nesidrovėjo, demonstruodama publikai savo kūno tatuiruotes. Jai ant kairio peties puikavosi U. S. Army Dental Corps, o ant dešinio šono – dvasios ramybės malda: „Viešpatie, suteik man kantrybės priimti tai, ko aš nepajėgiu pakeisti, suteik man jėgų pakeisti tai, kas įmanoma, ir suteik man išminties išmokti atskirti vieną nuo kito“.

Ir Teresa mano, kad ji gali laimėti nacionalinį grožio konkursą: „Niekas nesitiki, kad kareivis taps grožio karaliene… Bet aš visa – ištisinis stereotipų laužymas“.

Pabrėšim, kad Izraeliui merginų kariškių dalyvavimas nacionaliniuose grožio konkursuose seniai jau įprastas dalykas. Šešios iš 20-ies Izraelio grožio konkursas 2013 (ir 4 iš 10 finalisčių) buvo kariškės.

Tiesa, paskutiniąjame konkurese laimėjo Niujorko valstijos gyventoja 24-erių metų Nina Davuluri. Ji laimėjo titulą "Mis Amerika – 2014". Nina Davaluri – amerikietė, kurios šaknys – Indijoje.

Nuotraukoje: JAV kariuomenės seržantė Teresa Weil.

Informacijos šaltinis; Inopressa.ru

2013.09.29

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *