Mindaugo iš Šiaulių parodymai dėl Medininkų pareigūnų žudynių


2011 m. sausio 18 d. „Žinių radijas“ prašo klausytoją Mindaugą iš Šiaulių, kalbėjusį „Dienos klausimo“ laidoje sausio 13-ąją dieną, paskambinti į redakciją telefonu (8 5) 2 431 430).

Tądien Mindaugas iš Šiaulių “Žinių radijo” laidoje telefonu tvirtino, jog nei Lietuvos prokuratūra, nei Lietuvos teismas visiškai nenori ištirti realių faktų, kaip gi iš tiesų klostėsi įvykiai tą tragišką dieną Medininkuose.

Nes nekviečia liudininkų, kurie ten buvo atvykę vieni iš pirmųjų. Nenori kviesti į apklausas liudininkų, nenori žinoti tikrosios tiesos, kas ir kaip įvyko Medininkuose.

Mindaugas iš Šiaulių taip pat teigė, jog jis buvo antras žmogus, kuris buvo tą rytą atvažiavęs į Medininkus. Vienas pirmųjų nužudytus Medininkų pareigūnus išvydęs liudininkas jau, berods, mirę. O jo, Mindaugo, ir tada niekas nenorėjo apklausti nei iš  VSD, nei iš prokuratūros, nors jis ne sykį siūlė savo paslaugas – norėjo atvykti duoti parodymų. Pasak Mindaugo iš Šiaulių, jis ne kartą siūlė savo žinias, tačiau visąlaik sulaukdavo neaiškių atsikalbinėjimų. Jo manymu, Medininkuose turėjo likti trys gyvi pareigūnai, net ne Tomas Šernas, o kiti du, kurie buvo sąmoningai sužeisti. Bet juos paprasčiausiai numarino.

Čia išgirsite tikslų Mindaugo pasakojimą.

Šaltinis: http://www.ziniur.lt/naujiena/prasome-atsiliepti-klausytoja/?new_id=69978

DĖMESIO. (Mindaugo iš Šiaulių pasakojimo įrašas): perklausymui aktyvuokite šią nuorodą) http://www.ziniur.lt/get.php?f.69975

Internetinis portalas www.slaptai.lt taip pat kviečia atsiliepti Mindaugą iš Šiaulių paskambinant telefonu 8 687 90 497.

Gintaro Visocko nuotraukoje: Medininkų aukų memorialas.

2011.01.18

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *