Ministrė pirmininkė prisijungė prie Nacionalinio miškasodžio


Ministrė pirmininkė prisijungė prie Nacionalinio miškasodžio. (Vyriausybės kanceliarijos) nuotr.

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė, šeštadienį dalyvavusi Nacionaliniame miškasodyje – Aplinkos ministerijos ir Valstybinių miškų urėdijos surengtoje miško sodinimo akcijoje, sako, kad rūpesčio žalia, savo gamtą puoselėjančia Lietuva niekada nebus per daug.
 
„Tiek šiandienos dėl mūsų pačių, tiek rytojaus dėl ateities kartų. Pokytis kuriamas mažais žingsniais ir užkrečiančiais pavyzdžiais, todėl džiaugiuosi, kad šių metų miškasodis iš tiesų tampa nacionaliniu”, – sakė premjerė I. Šimonytė.
 
Ministrė pirmininkė dalyvavo miškasodyje Vilniaus rajone, Mickūnų seniūnijoje. Čia prie akcijos taip pat prisijungė aplinkos, ekonomikos ir inovacijų, krašto apsaugos, socialinės apsaugos ir darbo, sveikatos apsaugos ministrai.
 
Nacionalinis miškasodis šį kartą vyko lygiagrečiai su kita gyventojams jau gerai pažįstama iniciatyva – akcija „Darom”, kuria siekiama apvalyti gamtą nuo šiukšlių.
 
Šiemet miškasodyje buvo numatyta įveisti rekordinį plotą naujų miškų – 748 hektarus arba 2 mln. naujų medelių. Akcija vyko visuose 26-uose Valstybinių miškų urėdijos regioniniuose padaliniuose.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2022.04.24; 06:54
print