Ministrui Gintarui Steponavičiui įteikta simbolinė kalinio uniforma


Solidarūs Lietuvos Studentai – SOLIST‘ai gruodžio 23 dieną 11.30 val. įteikė Švietimo ir mokslo ministrui p. Gintarui Steponavičiui Kalėdinę dovaną už jo “nuopelnus” studentijai – simbolinę kalinio uniformą. Juodoje su baltais dryžiais uniformoje įrašytas numeris 2007.06.14 byloja, kada Lietuvos politinės partijos pasirašė gėdingąjį, pasak SOLISTŲ, susitarimą dėl mokslo ir studijų reformos. SOLISTŲ šūkis skelbia “KOKIA REFORMA – TOKIA UNIFORMA”. Kadangi reforma – juodai balta, todėl ministrui SOLISTAI ir įteikė uniformą su juodais – baltais dryžiais.

“Ne visi galime dalyvauti politikoje, bet visi galime ją įtakoti. Tą ir pademonstravome, įteikdami Ministrui G.Steponavičiui iškalbingas „dovanas“, – savo kreipimęsi tvirtino SOLISTAI.  Beje, tą pačią dieną, tik pusvalnadžiu anksčiau, Lietuvos švietimo ir mokslo profesinių sąjungų atstovai ministrui G.Steponavičiui įteikė akinius ir ausų krapštukus, kad geriau matytų ir girdėtų.

Copy of uniforma 011

Po šios akcijos Solidarių Lietuvos Studentų judėjimo dalyviai LR Ministrui Pirmininkui Andriui Kubiliui bei LR Seimo Pirmininkei Irenai Degutienei įteikė Atvirą Kreipimąsį dėl Vyriausybės veiksmų, tenkinančių bankų interesus, bei dėl Mokslo ir studijų įstatymo neatitikimo Europinei teisei.

Gintaro Visocko nuotraukoje: Solidarių Lietuvos Studentų nariai, gruodžio 23-iąją susirinkę prie Švietimo ir mokslo ministerijos Vilniuje.

2009.12.24

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.