Moterys pasakoja, kaip apmaudu sužinoti, kad jas išnaudojo slaptieji agentai


Agentai, kurie dirba priedangoje, privalo užmegzti sekso ryšius tik viršininkams leidus? – klausia “Independent” korespondentas. Moterų, kurios nežinodamos tapo detektyvų meilužėmis, psichologiniai išgyvenimai buvo atskleisti pranešime apie slaptas Didžiosios Britanijos policijos taktikas.

Keturios moterys aktyvistės, palaikiusios ryšius su priedangos agentais, papasakojo, kokią nuoskaudą patyrė sužinojusios, kad jos mylėjo „priešą“. Jų istorijos iššaukė parlamentinį pranešimą, kuriame raginama peržiūrėti policijos slaptųjų operacijų įstatymus.

Parlamentarų nuomone, detektyvai turi užmegzti intymius santykius, jeigu to reikalauja darbas, tik išimtinomis aplinkybėmis ir suderinę su viršininku, pažymi Polas Picis.

Pranešimas atsirado po to, kai slaptasis agentas Markas Kenedis davė parodymus apie savo santykius su dviem moterimis, kai sekė gamtosaugininkų judėjimo aktyvistus. Ilgaplaukis M.Kenedis, kuris veikė apsimetęs Marku Stounu, neigė, jog jis apgaudinėjo moteris. „Moteris, su kuria aš susitikinėjau, su kuria miegojau, miegojo su Marku Stounu“, – sakė jis teisindamasis.

Su juo nesutinka jo buvusi draugė Liza, davusi parodymus parlamentarams. „Kalbame apie žeminantį ir nežmonišką elgesį. Aš manau, kad tai, kas atsitiko, prilygsta psichologiniam kankinimui“.

Šaltinis: “Independent”

2013.03.16

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *