Motinos dienos proga įteikti apdovanojimai 44 mamoms ir globėjoms


Motinos dienos proga 44 mamoms ir globėjoms visoje Lietuvoje įteikti ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliai. Dangira Nefienė. Prezidento kanceliarijos nuotr.

Motinos dienos proga ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu apdovanotos 44 motinos ir globėjos.
 
Mamas iš visų Lietuvos regionų prezidentas apdovanojo už jų nuopelnus motinystei ir globai, už atsakingumą, pasiaukojimą, įkvepiantį pavyzdį savo bendruomenei ir visai visuomenei.
 
Pasak prezidento, apdovanodama ypatingai nusipelniusias mamas, valstybė išreiškia pagarbą ir dėkingumą visoms motinoms ir globėjoms.
 
Dėl epidemiologinės situacijos šiemet iškilmingą mamų apdovanojimo ceremoniją Prezidentūros rūmuose pakeitė asmeniniai apdovanotųjų sveikinimai. Mamoms ir globėjoms apdovanojimai išvežioti į namus ir įteikti asmeniškai.
 
Šiemet Motinos dienos proga apdovanotos ne tik daugiavaikės mamos, bet ir globėjos, pažymima Prezidento komunikacijos grupės pranešime. G. Nausėda prieš metus inicijavo Valstybės apdovanojimų įstatymo pataisas, kuriomis sudaromos galimybės valstybės apdovanojimu įvertinti ir įmotes, tėvus, įtėvius, globėjus ar rūpintojus už jų nuopelnus motinystei, tėvystei, globai ar rūpybai. Nuopelnų motinystei, tėvystei, globai ar rūpybai kriterijus papildė atsakingos, sąmoningos ir pozityvios tėvystės ugdymas bendruomenėje globojant vaikus, kuriems paskirta globa ar rūpyba.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2021.05.02; 00:30
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.