Narkotikų platintojams Kinijoje – mirties bausmė


Kinijoje penktadienį trims narkotikų platintojams iš Japonijos įvykdyta mirties bausmė. Tris japonus Kinijos teismas pripažino kaltais dėl sintetinių narkotikų platinimo.

Kinijoje nėra narkomanijos dėl vienos labai paprastos priežasties. Už narkotikų platinimą ten baudžiama vieša mirties bausme stadione. Kiekvienais metais už narkotikų platinimą mirtimi nubaudžiama nuo 13 iki 48 žmonių.

Norinčių platinti narkotikus Kinijoje nėra. O pas mus kaip? Iš Tadžikistano žmogus atvežė 3 kg narkotikų, o jam – 3 metai lygtinai: eik, vežk toliau. Tuo tarpu Kinijoje už dvi dozes, rastas kišenėje – vieša mirties bausmė. Juk viena dozė sau, o antra – kitam. O jeigu tik viena dozė kišenėje – 8 metai kalėjimo.

Čikagos kardinolas Francis George balandžio 7 d. apdovanojo už rasinį teisingumą kun. Michael Pfleger, kuris viešai skelbia moterų kunigystę. Per savo 70 min. pamokslą Dieviškojo Gailestingumo sekmadienį Šv. Sabinos katalikų bažnyčios klebonas Michael Pfleger kalbėjo apie mokinius, kurie jį paliko ant kryžiaus: “Jie pabėgo, kai jam labiausiai jų reikėjo. Tik Jonas liko kryžiaus papėdėje,“ sakė jis. “Ir moterys,“ – pridėjo. Po trumpos pauzės paskelbė plojimus. “Hmm. Štai kodėl moterys turi būti kunigais. Štai kodėl turi būti vedę kunigai. Štai kodėl turi būti moterys vyskupėmis ir kardinolėmis.“  Stiprus vargšų gynėjas kun. Pfleger tapo notariškas savo kontroversiškose pažiūrose, kurios apima ir už abortus pasisakančius politikus, tarp jų ir prezidentą Obamą.  Didįjį Ketvirtadienį aukodamas Šv. Mišias kun. Pfleger pažeidė daug liturginių normų.

Italijos Aukščiausias teismas priėmė sprendimą prieš “gėjų santuokos“ įsteigimą Venecijoje ir Tridente. Teismas nutarė, kad tai nuspręsti – ne teismo, o įstatymų leidėjų darbas. Teismo svarstymą iššaukė du homoseksualai iš Venecijos, negavę savo “santuokos“ įteisinimo iš vietos valdžios. Italijos Šeimos forumo asociacijos pasveikino tokį sprendimą, sakydamas, kad teismo sprendimas pasitarnaus visuomenės gėriui.“ Bet homoseksualų grupės prisiekė kovoti, kad jų “santuoka“ būtų pripažinta įstatymu.

Du Kanados medicinos ekspertai paragino nutraukti pagal lytį abortus. Journal of Obstetrics and Gynaecology Canada sausio mėnesyje patalpino Dr. Brendan Leier, Alberta universiteto bioetiko ir Dr. Allison T. Thiele, Saskatchewan universiteto akušerinio ginekologo straipsnį. Mergaičių žudymas tapo problema ne tik Kinijoje ir Indijoje, bet ir Kanadoje tarp imigrantų bendruomenių.

Vatikano Tikėjimo kongregacija išleido taisykles procedūrai, kai kunigas nusikalsta lytiniais nusikaltimais. Atsakomybė teks vietos vyskupui.

Kanados Žmogaus teisių tribunolas gegužės 11 d. Toronte spręs vyskupo Nicola De Angelis iš Peterborough, Ontario bylą. Ieškinį prieš vyskupą pateikė bažnyčios patarnautojas (altar servers – zakristijonas?) Jim Corcoran, kurį vyskupas prieš metus atleido už jo atvirą homoseksualumo demonstravimą. Už lytinę diskriminaciją Corcoran siekia prisiteisti iš vyskupo $25 000 ir po $20 000 iš kiekvieno iš 12 parapijiečių, kurie pasirašė skundą dėl jo atleidimo. Corcoran viešai gyveno su savo homoseksualu partneriu. Dėl viešo skandalo grėsmės vyskupas jį atleido. Vyskupas su parapijiečiais turi raštu pasiaiškinti Tribunolui, kodėl jie atleido homoseksualą iš tarnystės bažnyčioje. Tai pirmas atvejis, kai žmogaus teisių tribunolas ėmė kištis į bažnyčios vidaus reikalus. Šis atvejis kelia grėsmę religijos laisvei Kanadoje.

Vienuolė Mary Wagner iš Vankuverio praleido 4 metus Prancūzijos vienuolyne. Po to, kaip ji sako, pajuto įsakymą palikti vienuolyną ir eiti dalintis Jėzaus meile su įsitraukusiais į abortus. Ir jos išgirstas kvietimas nusodino ją į Toronto kalėjimą. Didįjį pirmadienį, kovo 29 d. ji įžengė į  „Woman’s Care“ abortariumą ir “ėmė kalbėti keliems laukiantiems vyrams, kurių draugės darėsi abortus, apie Rachelės projektą, gydantį poabortinį sindromą. Turėjo ji galimybę pasišnekėti ir su keliomis aborto laukiančiomis motinomis. Po 45 min. atvyko policija ir ją išgabeno. Kovo 30 d. Mary vėl atėjo liudyti gyvybės. Šį kartą į  „Choice in Health“ abortų centrą. Čia ji turėjo galimybę, kaip pati sako, tiesiai pasikalbėti su abortariumo savininku ir pakonsultuoti ten dirbusias moteris. Policija vėl atvyko po 45 min. ir ją išgabeno.  Mary sako, kad jos areštas buvo lengvas, nes pareigūnas dar leido kunigui O’Hara iš vietos parapijos suteikti jai specialų palaiminimą. Ji buvo nugabenta į 11th Division Toronto Police Station, kur ją užrakio vienutėje. Ji nebuvo išlaisvinta, nes nesutiko su sąlyga laikytis atokiau nuo abortariumų.  Jos teismas numatytas balandžio 15 d. Šiuo metu ji laikoma Vanier Women’s Detention Center.

Sakramento Vyresnysis teisėja (ar -jas?) Greta Curtis Fall nuteisė 32 m. vyrą 50 metų kalėjimo už tai, kad jis nužudė negimusį savo draugės vaiką, badydamas 13 colių peiliu jai į pilvą. 2006 12 31 Danny Ray Poplin Jr. užpuolė Vanessa Roberts, manydamas, kad jos 6 mėnesių negimęs vaikas yra nuo kito vyro. DNA testas vėliau parodė, kad tai jo paties vaikas. Kalifornija yra viena iš poros tuzinų valstijų, turinčių bausmę už negimusio vaiko sužalojimą ar žmogžudystę. Toks įstatymas buvo priimtas 1970 m., kai buvo nužudytas 8 mėnesių negimęs kūdikis. 

Antras pagal rangą Vatikano pareigūnas – valstybės sekretorius Tarcisio Bertone šiandien sakė, kad Bažnyčios problemos dėl kunigų pedofilų nėra įtakotos celibato, bet homoseksualizmo. “Daug psichologų, daug psichiatrų parodė, kad nėra ryšio tarp celibato ir pedofilijos, bet daugelis kitų parodė ir neseniai sakė, kad yra santykis tarp homoseksualumo ir pedofilijos,“ sakė spaudos konferencijoje Čilėje Bertone. “Tai tiesa, tai yra problema,“ pridėjo Bertone. JAV vyskupų konferencija 2004 metais nustatė, kad dauguma kunigų seksualinių aukų buvo jaunuoliai (adolescent males).

Seniau Kinijoje gimusios mergaitės buvo paliekamos numirti grioviuose, šiuolaikinėje Kinijoje jos žudomos darant abortus, rašo Dailymail.co.uk. Kinijoje jau daugybę metų vykdomas lyties genocidas. 2020-aisiais Kinijoje bus 30 milijonų daugiau vedybinio amžiaus vyrų nei moterų.

Alus – vyrų priešas! „Alus gerti sveika“? Nieko panašaus! Mokslininkai tvirtina, kad didžiausia alaus blogybė – jo sudėtyje esantis fitoestrogenas, kuris išsiskiria iš apynių – jis slopina vyriškojo hormono testosterono gamybą. O sutrikusi hormonų pusiausvyra sukelia daugybę kitų negalavimų.

Portugalijos konstitucinis teismas patvirtino naują homoseksualų “santuokos“ įstatymą, kurį vasario mėn. priėmė parlamentas. Teismas nutarė, kad konstitucija, kuri apsaugo santuoką, kaip “pagrindinį visuomenės elementą neuždraudžia institucijos evoliucijos“. Dabar jei katalikas prezidentas Anibal Cavaco Silva nutars įstatymą vetuoti, parlamentas jo veto gali atmesti balsų dauguma. Įstatymas neleis homoseksualams įsivaikinti vaikų.

Nuotraukoje: „Pro Vita“ redaktorius kunigas Robertas Skrinskas.

Pro Vita. Nr. 16

2010.04.17

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.