Naują partiją kurti ketinantys „tvarkiečiai“ vadovu mato Arvydą Juozaitį


Šios rudens sesijos metu atsiradusios frakcijos „Lietuvos gerovei“ seniūnas Vytautas Kamblevičius ir filosofas Arvydas Juozaitis tvirtina vienijantys jėgas.
 
Portalas Delfi.lt ketvirtadienį skelbė, kad „Tvarkos ir teisingumo“ valdybai nusprendus kurti naują partiją ir ieškoti jai naujo lyderio, A. Juozaitis gali būti siūlomas tapti būsimo politinio darinio vedliu.
 
Portalui V. Kamblevičius teigė, kad trečiadienį jis pats susitiko su A. Juozaičiu ir po ilgo pokalbio nusprendė, kad Prezidento rinkimuose nesėkmingai pasirodęs filosofas galėtų būti naujos politinės partijos lyderiu.
 
Delfi rašo, kad šią mintį V. Kamblevičius prieš pokalbį su galimu lyderiu A. Juozaičiu suderino su frakcijoje „Lietuvos gerovei“ dirbančiais „Tvarkos ir teisingumo“ partijos nariais, o pastarieji šiai minčiai pritarė.
 
A. Juozaitis portalui nepaneigė, kad gali tapti naujosios partijos pirmininku.
 
ELTA primena, kad Tvarkos ir teisingumo partijos valdyba po aštrių diskusijų ir posėdžiavimo nusprendė, jog bus kuriama nauja partija, kurios pagrindu Seime veiks ir frakcija. Naujo politinio darinio lyderis, pasak „tvarkiečių“, taip pat bus naujas asmuo, iki šiol nesusijęs su partijos vadovybe.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2019.10.04; 00:30
print