Nauji duomenys apie olandų tinklininkės ir jos vyro nužudymą Ispanijoje


Išaiškėjo nauji duomenys apie gegužės mėnesį Ispaniją sukrėtusios dvigubos žmogžudystės tyrimą. Žinomos olandų tinklininkės Ingridos Visser ir jos vyro Lodevijko Severeino lavonai buvo rasti giraitėje šalia Mursijos, primena ABC straipsnyje, parengtame pagal naujienų agentūros EP medžiagas.

Byloje suimti ispanas ir du rumunai. Yra versija, kad Severeiną siejo „dalykiniai ryšiai“ su kažkokiais „investuotojais rusais“.

Suimtieji žmogžudystės byloje buvęs „Tinklinio klubo 2005“ (Mursija) valdytojas Chuanas Kuznka, taip pat Rumunijos piliečiai Ioanas Valentinas ir Konstantinas Stanas bendravo telefonu tą dieną, kai aukos gyvos matytos paskutinį kartą. „Pagal tyrimo versiją, jie buvo Ch.Kuznkos numojamame užmiesčio name“ – rašo leidinys.

Tuo metu sužinota, kad Ch.Kuznka ir L.Severeinas tarpininkavo parduodant marmuro karjerą Mursijoje. „Kiek agentūrai Europa Press pavyko išsiaiškinti, jie tai darė kartu su kažkokiais rusų kilmės investuotojais“, – sakoma straipsnyje. Karjero savininkas – kartu ir minėto tinklinio klubo savininkas. Įdomi detalė – klubas įsiskolino Ingridai Viser 60 tūkst. eurų už jos sportinius pasirodymus. Kad padengtų tą skolą (o taip pat gautų pinigų kažkokioms L.Severeino investicijoms Pietų Amerikoje) ir buvo sumanyta karjero pardavimo operacija.

Remdamasi tyrimo medžiaga, Europa Press tvirtina: „Finansavimui užtikrinti buvo užmegzti kontaktai su investuotojais rusais, kuriuos pats nužudytasis olandas vadino mafijozais“. Tyrėjų versija tokia, kad I.Visser ir L.Severeinas atvyko į Mursiją deryboms dėl skolos Ingridai Visser ir gal dėl susitikimo su tais investuotojais. Be to, Ingrida, būdama antrą mėnesį nėščia, turėjo apsilankyti pas gydytoją. 

Nuotraukoje: žinoma olandų tinklininkė Ingrida Visser ir jos vyras Lodevijko Severeinas.

Šaltinis: ABC

2013.08.21

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.