Neįgaliųjų socialinė įmonė UAB „Ūlos juvelyrų studija“ pradeda naują veiklos etapą


Juvelyrinis papuošalas

Unikalių lietuviškų tradicijų gaminių gamintoja, Neįgaliųjų socialinė įmonė UAB „Ūlos juvelyrų studija“, plečia savo gamybos apimtis ir baigė statyti naują modernų gamybinį pastatą, kuris įsikūrė  Sudervės 8B, LT-14192 Avižieniai, Vilniaus raj.

Įmonės naujų patalpų statyba užtruko 9 mėnesius. Investicijos į naujų gamybos patalpų statybą šalia Vilniaus, Avižieniuose ( Vilniaus rajonas ), sudarė apie 520  tūkstančių eurų. Statybas vykdė firmos, atitinkančios naujausius statybos reglamento reikalavimus, galinčios atlikti sudėtingus sprendimus statant ir įrengiant pastatus žmonėms su negalia.

Gintarinis papuošalas

Tokių statinių specifika ta, kad pastatas būtų visiškai pritaikytas žmonėms su negalia. Į visus šiuos reikalavimus buvo stengiamasi atsižvelgti: pastate nėra slenksčių, visos patalpos (persirengimo kambariai, tualetai, darbo vietos) ir susisiekimas su visomis patalpomis pritaikytos šių žmonių poreikiams. Statybos darbų apimtys buvo didžiulės, jas galima palyginti su dviejų daugiabučių statybos ir įrengimo darbų apimtimis. Modernus gamybinis pastatas planuoja duris atverti 2018 m. kovo mėnesio pabaigoje.

 UAB „Ūlos juvelyrų studija“ tęsia seniausios Baltijos šalių juvelyrikos gaminių gamyklos „Ūla” seniai susiformavusių papuošalų ir suvenyrų gamybos tradicijas. Bendrovė  kuria ir gamina dirbinius iš aukso, sidabro, perlų, gintaro, pusbrangių ir brangių akmenų, taip pat gamina: verslo dovanos, ženkliukus, medaliai ir valstybinius apdovanojimus, valstybinių ir privačių bendrovių, jėgos struktūrų skiriamuosius ženklus,  kuria Lietuvos bei užsienio firmų stiliaus elementus.

Unikalus papuošalas

Informacija apie įmonę:

UAB „Ūlos juvelyrų studija”,

info@vilnele.lt

Naujas adresas:

Sudervės 8B,  LT-14192 Avižieniai, Vilniaus raj.,

kontaktinis asmuo Stasys Rudminas +370 698 23 241, stasys@vilnele.lt.

2019.06.01; 05:00

print