Nirvana Fitness su Vaida


VAIDA ŠUMYLIENĖ

Kvietimas į treniruotes

NirvanaFitness® – tai naujas, bet pasaulį jau apėmęs mokslininkų bei mankštinimosi, kvėpavimo ir garso specialistų sukurtas metodas.

Kodėl Nirvana Fitness? Todėl, kad Nirvana Fitness gimė iš augančio dėmesio kvėpavimo svarbai ir kvėpavimo įtakos mūsų gyvenimams. NirvanaFitness® yra unikalus miksas (kompleksas) pakilios, bet kartu relaksuojančios muzikos, paprasto, bet efektyvaus Pilates, jogos, funkcinių judesių srauto ir ritmingo kvėpavimo su raminančiais garso technologijų
intarpais. Ši sistema moko taisyklingo kvėpavimo bei natūralių ir laisvų judesių įpročių.

Nirvana Fitness atradau visai netikėtai, kai ieškojau kažko neįprasto, kas padėtų ne tik stiprinti kūną, bet ir atsipalaiduoti. Išbandžiusi šį sportą, supratau, kad tai ir yra tai, ko aš ieškojau, todėl nusprendžiau tapti instruktore ir skleisti šį gėrį kitiems žmonėms. Dabar jau esu sertifikuota Nirvana Fitness instruktorė, nes jis mane taip sužavėjo, kad tapo mano gyvenimo būdo dalimi. Tai ne tik sportas, kuris sustiprina kūną, bet ir atgaivina sielą, bei nuramina protą nuo kasdienės įtampos bei streso, o svarbiausia išmokau taisyklingai kvėpuoti, nes kvėpavimas yra vienas iš mūsų gyvybės šaltinių. Tai natūralus būdas pašalinti stresą, nerimą, lėtinį skausmą ir depresiją, detoksikuoti kūną ir protą, bei prailginti gyvenimo trukmę per pakankamą kasdieninę oksigenaciją (kūno prisotinimą
deguonimi).

Kviečiu visus pajudėti ritmingai kvėpuojant. Nirvana Fitness yra judesio ir kvėpavimo sistema, kuri išmoko tinkamai kvėpuoti per funkcionalius ir tonizuojančius Pilates/jogos pratimus. Tai užtikrina lėtesnį ir gilesnį kasdieninį kvėpavimo būdą (diafragminį su ilgesniu iškvėpimu), kuris pakeičia įprastą ir paviršutinišką kvėpavimą.

Nirvana Fitness nauda:

– Viso kūno tonizavimas ir papildoma energijos dozė.
– "Laimės" hormonų gamyba.
– Streso poveikio kontroliavimas lėtai ritmingai kvėpuojant.
– Kūno ląstelių papildymas gausesniu deguonies kiekiu.
– Proto ir minčių ramybės galia – meditacinis efektas.
– Atsinaujinimas ir atjaunėjimas (deguonis valo mūsų kraują)

Kviečiu ir Jus tai išbandyti, labai lauksiu Jūsų savo užsiėmimuose. Šiuo metu kaip tik renkamos naujos grupės, užsiėmimai skirti visiems ir visoms amžiaus grupėms. Pirmas užsiėmimas – nemokamai.

Dėl išsamesnės informacijos susisiekite su manimi:

Nirvana Fitness/Vilnius/Vaida Sumyliene; (8-652) 66996

2019.10.19; 15:00

print