Norvegijos parlamentaras: “Etniniai konfliktai veja norvegus iš sostinės”


Siūlome Norvegijos parlamentaro ir Progreso partijos nario Kristiano Tybringo-Gjedės (Tybring-Gjedde) kalbą, pasakytą šių metų gegužės 15-17 dienomis vykusiame visuotiniame partijos suvažiavime Gardermoeno mieste. Kalba – sensacinga, verta dėmesio.

Gerbiami visuotinio suvažiavimo dalyviai. Leiboristų partija Oslą pavertė etniškai padalytu miestu. Vietiniai gyventojai palieka Grorud slėnį (Oslo dalis – vert. past.), atsikrausto ne Vakarų kilmės imigrantai. Norvegai jaučiasi varomi lauk. Vaikai nesijaučia saugūs nei darželiuose, nei mokyklose, taip pat ir laisvalaikiu.

Jokie politikai neturėtų spręsti, kur žmonėms gyventi, bet priežasties, kodėl tūkstančiai žmonių nusprendžia išsikelti, mes, politikai, negalime tiesiog ignoruoti.

Grorud slėnyje šviesiaplaukės merginos bauginimais verčiamos tamsiai dažytis plaukus, o vaikams grasinama smurtu, jei jų priešpiečių dėžutėse bus saliamio dešros. Imigrantų berniukai grasina primušti norvegų berniukus, jei žaisdami futbolą negaus papildomo laiko. Darželiuose specialiomis progomis dalijami saldainių pakeliai apieškomi, ar juose yra želatinos. Tokie pakeliai žymimi kiaulių paveikslėliais – kaip įspėjimas. Vakarais ir savaitgaliais padeginėjamos mašinos, daužomi mokyklų langai.

Tai nėra „monokultūrinio“ parlamento nario, tokio kaip aš, išsigalvojimai. Tai multikultūrinio Oslo Grorud slėnio kasdienybė.

Vienas tų, kurie nusprendė išsikelti, yra Patrikas Oserudas. Patrikas dirba Grorudo darželyje, kaip ir jo žmona. Abu darbštūs žmonės. Bet jie nebegali pakęsti Leiboristų partijos vykdomų demografinių eksperimentų. Patrikas man sakė: vyksta etninis ir kultūrinis susinaikinimas, o blogiausia, kad mes patys leidžiame jam vykti.

Britų istorikas Toinbis (Toynbee) yra pasakęs: „Civilizacijos miršta nuo savižudybės, o ne žmogžudžio rankos.“ Būtent tai dabar ir vyksta. Šiuolaikinė Vakarų civilizacija remiasi mokslu, pasaulietiškumu, demokratija, lygiavertiškumu, lygybe, pliuralizmu ir laisve. Tačiau palaipsniui ji užleidžia pozicijas jėgoms, kurios atstovauja visai priešingoms vertybėms.

Šiuos pokyčius sveikina politinio elito kultūriniai reliatyvistai, akademinė visuomenė ir žurnalistai, iškilę vienpusėje radikalioje aplinkoje. Mes, FRP (Norvegijos progreso partija), ne kartą kaltinti ekstremizmu. Gerbiamas Suvažiavime, bekompromisiškai ginti savo laisvės vertybes nėra ekstremizmas.

Ekstremizmas yra nuolatos nusileisti išskirtiniams reikalavimams, kurie naikina mūsų pačių kultūrą ir vertybes, ant kurių pastatyta ši šalis. Radikalai ir ekstremistai yra tie, kurie vykdo imigracijos politiką, po kelių dešimtmečių vietinius gyventojus paversiančią mažuma jų pačių sostinėje.

Džordžas Orvelas (Orwell) yra pasakęs: „Praeitis buvo ištrina, ištrynimas pamirštas, o melas tapo tiesa. Visuotinės apgaulės laikais sakyti tiesą prilygsta revoliucijai.“

Gerbiamas Visuotini suvažiavime, aš ir toliau būsiu revoliucionierius!

Nuotraukoje: Norvegijos parlamentaro ir Progreso partijos narys Kristianas Tybringas-Gjedė (Tybring-Gjedde), šiuos žodžius ištaręs gegužės 15-17 dienomis vykusiame visuotiniame partijos suvažiavime Gardermoeno mieste.

Patriotai.lt

2011.08.06

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.