Nosies operacijos dėka galite atsikratyti ne tik kompleksų


Ilganosis. Vytauto Visocko (Slaptai.lt) nuotr.

Turite kompleksų, kuriuos sukelia netaisyklinga nosies forma? Tokios problemos dabar sprendžiamos gana paprastai. Vos kelias valandas trunkanti nosies operacija gali kaip reikia pagerinti jūsų psichologinę būseną. Mat, net ir labai netaisyklingos formos nosis gali būti kardinaliai pakeista. Tai ypač aktualu turėtų būti kenčiantiems nuo traumų padarinių. Jeigu manote, kad niekas jums nepadės, tuomet tikrai klystate, nes plastikos chirurgai tikrai gali jus paversti neatpažįstamais.

Nosies forma gali būti visiškai pakeista

Nemažai žmonių, kenčiančių dėl kompleksų, nė nesusimąsto kreiptis į plastikos chirurgus vien dėl to, kad galvoja, jog jiems niekas negali padėti. Nosies lūžiai, kurie smarkiai pakeičia jos formą, dažnai kelia galvos skausmą, nes pacientai paprasčiausiai net nesusimąsto, kad yra galimybė atgauti ankstesnį grožį. Apsilankę plastikos chirurgo kabinete, jau tada išgirsite, kad nosies korekcija tikrai padės atgauti prieš tai buvusią formą. Kai kuriais atvejais po operacijos nosis atrodo dar geriau nei prieš traumas.

Patyrūs smarkius lūžius, natūralu, kad nosies forma smarkiai pasikeičia. Įprastai neoperuota nosis atrodo labai didelė bei sutinusi. Tai dažnai paverčia žmogaus veido išraišką į labai agresyvią. Plastikos chirurgai šią problemą tikrai gali išspręsti. Tiesa, pabrėžiama, kad traumų atvejais dažnai sutrinka ir kvėpavimo funkcija, tad tos pačios operacijos metu ji taip pat gali būti atstatyta. Tiesiog turite išsamiai papasakoti chirurgui ko norėtumėte ir jis atsakys ar įmanoma išpildyti jūsų norus.

Nosies operacijos kainos nėra vienodos visiems

Dažniausia plastikos chirurgai galutinę operacijos kainą įvardija tik po to, kai sudėliojamas planas. Tai reiškia, kad pacientas turi nurodyti ko jis pageidauja. Jeigu tai yra tik plastinė operacija, kurios esminis rezultatas turi būti siejamas su nosies išvaizdos pakeitimu, tuomet kaina bus viena. Bet, klientui pageidaujant pagerinti kvėpavimo funkciją, natūralu, kad pati operacija truks ilgiau, o tai reiškia, kad ir kaina išaugs. Tai dvi skirtingos procedūros, todėl normalu, kad už jas tenka mokėti didesnę kainą.

Pažymima, kad operacijos metu atliekant nosies korekciją bei kvėpavimo funkcijos gerinimą, pacientas iš dalies išleistų mažiau pinigų nei atliekant šias dvi operacijas atskirai. Tad, jeigu jus kamuoja ne tik kompleksai, bet ir negalite normaliai kvėpuoti per nosį, tuomet įvardinkite šią problemą chirurgui ir jis pasiūlys geriausią sprendimą.

Profesionali operacija Ficlinica klinikoje

Ką daryti jeigu nėra pinigų operacijai?

Pacientai, kurie kenčia nuo nosies formos varomų kompleksų ar tiesiog kvėpavimo sutrikimų, neturėtų krimstis dėl to, jeigu nėra pinigų operacijai. Klinikose dažnai siūloma lizingo galimybė. Operacija gali būti atlikta net ir neturint reikalingos sumos. Tiesiog, sudaroma sutartis, pagal kurią už atliktą operaciją jūs mokėsite kas mėnesį sutartą sumą. Dažniausiai tokiais atvejais pasitarnauja klinikų partneriai – lizingo bendrovės.

Tiesa, tam, kad galėtumėte pasinaudoti galimybe gauti operaciją išsimokėtinai, turėsite atitikti elementarius mokumo vertinimo kriterijus. Įprastai plastikos chirurgai patikrina paciento mokumo galimybes ir įvertina ar pagal teisės aktus žmogus gali pasinaudoti lizingo paslauga. Patikrinus mokumą, paaiškėja ar jam bus suteikiama galimybė už operaciją mokėti lizingu ar ne.

Kai kuriais atvejais patys plastikos chirurgai nurodo, kad ne jie atlieka mokumo patikrinimą. Dažnai jie tik tarpininkauja. Gali būti, jog būsite nukreipti į klinikos partnerius ir patys turėsite užpildyti prašymą dėl operacijos finansavimo.

Nosies operacijai ne visais atvejais tenka skirti didžiules pinigų sumas. Viskas priklauso nuo paciento nosies būklės bei norimų rezultatų.

2022.01.23; 17:44

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *