Opros Vinfrei šou atsisveikina su žiūrovais ir … pasiliks amžinai


Garsioji Opra Vinfrei (Oprah Winfrey), kurios pokalbių šou topų viršūnėje laikėsi bemaž 25-erius metus, gražiai ir įspūdingai atsisveikino su savo žiūrovais. Žinoma, tik laikinai.

Tačiau man didžiausią įspūdį palieka tai, kaip atsisiveikinama su pokalbių laida ir jos ilgamete vedėja – gražiai, įspūdingai, fantastiškai.

Su ypatingu dėmesiu, padėka, žiūrovų įtraukimu ir tokiu skambiu VAU. Pas mus sakytume, kad tai padarė nerealiai, fanstatiškai, beprotiškai puikiai. Deja, Lietuvoje dažnai atsisveikinama ne taip gražiai ir įspūdingai. Žinoma, neretai tai daroma tik dėl to, kad laidos reitingai žemi. Tokiu atveju laida tyliai tyliai dingsta iš eterio ir tiek. Niekas nenori nieko apie tai kalbėti – nei vedėjas, nei TV bosai. Na toks lyg ir nenoras prisipažinti, kad kažkas nepavyko. Jokių AČIŪ ar IKI.

Todėl vis dar su liūdesiu prisimenu, kaip negražiai vienas buvęs LRT generalinis direktorius “atsisveikino” su kolegos Ryčio Juozapavičiaus (mano nuomone, geriausio laidų vedėjo per visą 20-imt Nepriklausomybės metų istoriją) moderuojama laida. Tada dienraščio “Lietuvos rytas” televizijai skirtame priede buvo cituojamas tas direktorius, kurio žodžiai laidos rengėjams ir jų gerbėjams turėjo palikti slogų įspūdį daugeliui metų. Buvo pasakyta, kad laida yra neva tokia prasta ir taip mažai žiūrima, jog pigiau yra ją įrašinėti į kasetes ir siuntinėti keletui žiūrovų nei rodyti eteryje. Brrrrrr, kaip negražu.

Todėl verta pasimokyti iš Opros, net kai senosios Opros nebeliko. Bet yra naujasis OWN, kur Opros bus net daugiau.

www.dainius.org

Nuotraukoje: garsioji Opra Vinfrei (Oprah Winfrey).

2011.05.30

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.