Palangoje – Ukrainos ir Lietuvos draugystės diena


Palanga kviečia į Ukrainos ir Lietuvos draugystės dieną, skirtą paremti Ukrainos karo pabėgėlius. Sav. nuotr.

Šeštadienį Palanga pakvietė į Ukrainos ir Lietuvos draugystės dieną, skirtą paremti ir palaikyti Ukrainos karo pabėgėlius, apsistojusius kurorte.
 
Po atviru dangumi Jūratės ir Kastyčio skvere bei J. Basanavičiaus gatvėje vykusio renginio tikslas – surinkti lėšų karo pabėgėlių reikmėms.
 
Skambėjo tautinė muzika, buvo organizuojamos pramogos vaikams, gero maisto mėgėjai buvo kviečiami paskanauti lietuviškų bei ukrainietiškų patiekalų, nestigo kurorte ne tik lietuviškos bei ukrainietiškos simbolikos, suvenyrų. Vidurdienį atidarius šventę Jūratės ir Kastyčio skvere, 12.30 val. ant Lietuvos bei Ukrainos vėliavomis padabinto jūros tilto į dangų simboliškai buvo paleisti taikos balandžiai.
 
Visą dieną Jūratės ir Kastyčio skvere bei J. Basanavičiaus gatvėje kurorto gyventojai ir svečiai, taip pat Palangoje apsistoję Ukrainos karo pabėgėliai buvo kviečiami į įvairius susitikimus.
Margučių alėja – Palangoje Jono Basanavičiaus gatvėje. Aldo Kazlausko nuotr.
 
„Ukrainos ir Lietuvos draugystės diena bus ne tik paramos nuo karo nukentėjusiems ukrainiečiams renginys – kartu tai bus graži ir prasminga dviejų tautų vienybę bei draugystę akcentuojanti šventė, kurios metu renginio svečiai ne tik aukos, bet ir labai turiningai praleis laiką, o galbūt net užmegs pažintį su Palangoje apsistojusiais ukrainiečiais, kuri su laiku, tikiu, išaugs į nuoširdžią draugystę”, – kalbėjo Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus.
 
Prie šio paramos renginio prisijungė daugelis kurorto kavinių bei restoranų – paskanauti lietuviškų bei ukrainietiškų patiekalų bei kartu paremti Palangoje apsistojusius Ukrainos karo pabėgėlius bus galima ne tik Jūratės ir Kastyčio skvere, bet ir daugelyje kurorto viešojo maitinimo įstaigų.
 
Paramos renginio metu surinktos lėšos bus pervestos į specialią BĮ „Palangos socialinių paslaugų centras” paramos sąskaitą.
 
Informacijos šaltinios – ELTA
 
2022.04.10; 06:46 
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *