Palydėkime vasarą kartu, padarykime šventę savo vaikams!


Rugpjūčio 29 d., 12-17 h, Kaune, Prie Kauno šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedros (Vilniaus g. 1), šalia Kauno Rotušės, vyks didelė Carito organizuojama vaikų šventė!

DOVANA! Padovanosime Carito žvakutę kiekvienam, kuris registruosis ir sudalyvaus šioje šventėje! Tereikia pasidalininti šiuo event'u su draugais, atsiųsti vardą, pavardę į el. paštą caritas@lcn.lt ir atvykus į renginį atsiimti žvakutę! Žvakučių kiekis ribotas.

Ką veiksime? Fotografuosimės prie animacinių stendų, piešime rekordiškai ilgą piešinį, stebėsime šokių pasirodymą, paišysime ant akmenukų, bus galimybė vaikučiams gauti savo šaržus, klausysimės Pipiriukų koncerto, dalinsimės balionais ir šauniai praleisime dieną! Visos veiklos NEMOKAMOS.

Beje, visi aukojantys dalyvaus konkurse, kuriam pasibaigus bus galima laimėti daug, daug prizų! Taip pat rinksime Jūsų atneštus mokyklines priemones skurdą patiriantiems Carito vaikučiams.

Prie renginio organizavimo gali prisijungti visi! Jei norite savanoriauti arba užsiimate įdomia veikla, turite idėjų, gebate įtraukti vaikus ir jų tėvelius į žaidimus, esate labai laukiamas rugpjūčio 29 dieną. O gal pažįstate tokį žmogų? Parašykite mums adresu caritas@lcn.lt.

Mus įkvėpė Carito akcija „Pripildyk vaiko kuprinę gerumu“ (vykstanti iki rugsėjo 15 d.), kurios metu padedami Jūsų renkame paaukotas mokyklines prekes, kuriomis pradžiuginsime daiktų stokojančius vaikučius ir kartu su Jumis suteiksime jiems daugiau pasitikėjimo savimi ir padėsime pasiruošti mokyklai.

Mokyklinius reikmenis (kanceliariją, kuprines ir pan.) galima atnešti šventės metu (rugpjūčio 29 d. Kaune) ir iki rugsėjo 15 d. į miesto vietas (Kauno, Vilkaviškio, Šiaulių parapijose. Atsakingų asmenų telefonai: Kaune – +370 615 72029, Šiauliuose – +370 657 45358, Marijampolėje – +370 672 98981).

Prisidėti prie akcijos taip pat gali kiekvienas, paaukodamas trumpaisiais numeriais 1406 – 5 Lt, 1407 – 10 Lt, už kuriuos bus perkami mokykliniai reikmenys ir pratybos.

Padėti vaikučiams galite ir pervesdami pageidaujamą pinigų sumą tiesiogiai į Lietuvos Caritas sąskaitą LT657300010137478829 (Swedbank AB). Pažymėkite, kad pervedama auka skirta akcijai padėti vaikams.

2012 m. duomenimis, Lietuvoje skursta kas 5 vaikas, t.y. vaikų skurdo rizikos lygis siekė 20,8 proc. Šeimų, kuriose vaikai augo su vienu iš tėvų, skurdo rizikos lygis siekė net 39,2 proc., o šeimų su trimis ir daugiau vaikų skurdo lygis – 29,2 proc.

Akcijos „Pripildyk vaiko kuprinę gerumu“ metu siekiame padėti 1000 visos Lietuvos vaikų.

Informacijos šaltinis – Lietuvos Caritas.

2014.08.21; 13:03

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.