Pasakyk, kas tavo draugas…


Panašu, kad šių metų Kovo 11-osios dienos  eitynių „atsiribotojai“ susirado naują draugą.

O juo tapo ne kas kitas, bet antilietuviškai nusitekęs, Kremliui ištikimas interneto portalas kp.ru. Jame pasirodė Irinos Kostinos straipsnis, pavadintas „Neonacistų maršas susprogdino Lietuvą“.

Straipsnyje, parašytame brežnevinės propagandos stiliumi, pasakojama, kad Kovo 11 dienos eisenoje dalyvavo vieni rasistai ir neonacistai, neva kuriuos nuo „antifašistų“ ir visuomenės saugojo milžiniškos policijos pajėgos.

Taip pat rašoma, kad kelią eisenai ne kartą bandė užstoti „minios“ pasipiktinusių lietuvių, tačiau eisena kažkokiu būdu pralaužė „antifašistų“ blokadą.

Žurnalistė labai nepatenkinta, kad Lietuvos valdžia esą labai vangiai reagavo į patriotinę eiseną ir, žinoma, itin liaupsina 600 „atisiribotojusiųjų“, kurie kažkodėl pavadinti „lietuviais – inteligentais“.

Ką gi, Lietuvos „antifašistai“ susirado naują draugą – nostalgiją Sovietų Sąjungai bejaučiantį ir Maskvos pinigais išlaikomą portalą. Kaip sako lietuvių liaudies patarlė – „pasakyk kas tavo draugas, ir aš pasakysiu, kas tu toks…“.

www.tautos_balsas.lt

2011.03.25

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *