“Pasaulio paslaptys su Anna Čapman”


Gana plačiai nuskambėjusio „šnipų skandalo“ viena iš veikėjų Anna Čapman sulaukė labai viliojančio ir politiškai bei finansiškai naudingo pasiūlymo vienoje iš Rusijoje gerai žinomų REN TV kanalų.

Sutikite, tai – kiek neįprastas pasiūlymas tokios veiklos žmogui kaip Anna Čapman. Juk žvalgybininkai visuomet vengia viešumo. Tačiau rengti laidas apie pasaulio paslaptis A.Čapman mielai sutiko.

Ši simpatiška ir mielo veido „žvalgybininkė“ vadovaus laidai, kurios pavadinimas – ir skambus, ir skandalingas. Taigi laida vadinsis:  „Pasaulio paslaptys  su Anna Čapman“.

Publicistinių – dokumentinių laidų programų vadovas Michailas Tukmačiovas projektą, kuriame susikompramitavusi „šnipė“ Anna Čapman taps pagrindine laidos vedėja, apibūdina kaip vieną iš įdomesnių ir gana paslaptingų laidų. Ši laida eteryje pasirodys kiekvieną penktadienį 22.00 valandą Maskvos laiku.

Prieš tai įvairiuose leidiniuose pasirodydavo pranešimų, kad „šnipė – nevykėlė“ rado sau darbo televizijoje. Tik žurnalistai nesugebėdavo tiksliai pranešti, kokioje būtent televizijoje A.Čapman įsidarbino. Beje, iki šiol visos minimos televizijos neigdavo tokius pranešimus. Dabar paaiškėjo, kad vis tik ankstesni spėliojimai apie įsidarbinimą televizijoje – ne iš piršto laužti.

Italų laikraštis “La Stampa”, analizuodamas Annos Čampan gyvenimą po sugrįžimo į tėvynę Rusiją, parašė, esą šaltąjį karą reikėtų laikyti pasibaigusiu, nes dabar Rusijoje  šnipus keičia merginos, primenančios gražuolę Peris Hilton.

Žinoma, ši versija gražiai, mielai skamba. Bet ji vargu ar yra tiksli, nes žvalgybiniai karai ir žvalgybinės intrigos niekur nedingo, niekur neprapuolė, ir naivu manyti, kad kada nors valstybėms nebereikės žvalgyba bei kontržvalgyba užsiimančių tarnybų.

Nuotraukoje: Anna Čapman, vadovausianti laidai “Pasaulio paslaptys su Anna Čapman”.

2011.01.17

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *