Paskutinė atominių kvailysčių stadija?


Premjeras Andrius Kubilius, anot portalo “Delfi.lt”, Lenkijos dideliam dienraščiui kai ką pasakė. Tame tarpe ir apie atominę elektrinę.

„Premjero interviu neapsiėjo ir be klausimų energetikos tema. Paklaustas, kaip vertina rusų siekius Kaliningrado srityje pastatyti atominę elektrinę, A.Kubilius sakė nematąs tam reikalo.

„Apie šią elektrinę nemažai kalbėjau su Rusijos premjeru Vladimiru Putinu. Paklausiau jo, kokia yra ekonominė šio projekto logika, kadangi ir be atominės elektrinės Kaliningradas yra visiškai aprūpinamas elektros energija. Taip pat pabrėžiau, kad Lietuva neturi planų importuoti šios energijos iš Kaliningrado srities. Ir premjeras V. Putinas neatsakė man į šį klausimą“, – praneša delfi.lt.

O kodėl, sakykite, šios elektros negali importuoti ne tik Lenkija, atvirai aptarinėjanti šiuos klausimus su rusais, bet ir Vokietija? Kodėl Skandinavijos rinka, kuriai elektros trūksta, negali susitarti dėl jungties su rusais, užuot laukusi, kol išjudės amžinai čia pat įvyksiantys Lietuvos projektai?

V. Putinas neatsako į klausimus A. Kubiliui, o mūsų premjeras neatsako į juos mums. Mums nesakė, kas dalyvavo konkurse, kuris realiai žlugo, o oficialiai dabar perėjo tik į kitą stadiją. Ar ji jau paskutinė? Ar paskutinė stadija jau pasiekta premjero nuomonėje apie Kaliningrado projektą? Ar tiesa, kad pastarasis įšaldomas, kol Rusijos premjeras naktimis tariasi, ką pasakyti mūsiškiui?

Nuotraukoje: Rusijos premjeras Vladimiras Putinas, nepaaiškinęs mūsų premjerui Andriui Kubiliui, kodėl Kaliningrado sričiai reikalinga atominė elektrinė.

www.tomascyvas.lt

2010.12.19

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.