Pasveikino Vadovybės apsaugos tarnybos (VAT) pareigūnus


VAD pareigūnai. Vytauto Visocko (Slaptai.lt) nuotr.

Prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino pareigūnus ir darbuotojus Vadovybės apsaugos tarnybos (VAT) 30-mečio proga.
 
„Kiekvieną dieną iš arti stebėdamas, kaip sunkiai ir pasiaukojamai tarnaujate Tėvynei, džiaugiuosi, kad saujelės tvirtų ir atkaklių Sąjūdžio savanorių iniciatyva padėjo pamatus Tarnybai, tapusiai tokia svarbia nacionalinio saugumo sistemos dalimi“, – rašoma šalies vadovo sveikinime.
 
Pasak prezidento, nors ir gyvename ramioje šalyje, VAT pareigūnai geriau nei kas kitas žino, jog kiekviena klaida gali būti lemtinga, todėl būtina niekada neprarasti budrumo. Sparčių technologinių pokyčių eroje šie žmonės įrodo, kad, siekiant užtikrinti saugumą, svarbiausias veiksnys visada yra žmogus – jo protas, įgūdžiai, motyvacija ir patirtis.
 
Vadovybės apsaugos pareigūnams ir darbuotojams šalies vadovas palinkėjo įveikti kylančius iššūkius laikantis skaidrumo, teisingumo, pagarbos žmogaus teisėms ir laisvėms principų. „Branginkite tas vertybes, kuriomis grindžiama Vadovybės apsaugos tarnyba, ir niekada nepamirškite, kad tarnaujate valstybei ir jos žmonėms. Linkiu, kad visada išliktumėte profesionalūs, tvirti ir vieningi kaip kumštis!“ – linki prezidentas.
 
Informacijos šaltnis – ELTA
 
2020.09.30; 18:00 
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.