Pavogtas katafalkas su lavonu rastas po pusvalandžio


Piktadariai ne juokais išgąsdino laidojimo paslaugas teikiančios įmonės „Malda“ kolektyvą – tamsiuoju paros metu pavogtas skiriamaisiais laidotuvių mašinos ženklais pažymėtas autobusiukas su jame esančiu mirusiuoju. Gali būti, kad dėl to ir patys vagišiai patyrė nemenką išgąstį, rašo „Telšių ŽINIOS“.
 
Pasak įmonės vadovo Justino Norkaus, nemalonus incidentas įvyko vieno iš darbuotojų kieme.
 
Įmonės vairuotojas, turėjęs laidotuvių automobiliu mirusįjį nuvežti į krematoriumą, užsuko į namus pasiimti maisto. Vyras, palikęs savo namo kieme atrakintą autobusiuką „Mercedes-Benz“ ir jo raktus viduje, išėjęs po dešimties minučių transporto priemonės neberado.
Apie incidentą pranešta policijos pareigūnams, tačiau jų pagalbos nebeprireikė  mašiną su žmogaus kūnu ir visais joje esančiais daiktais, nepraėjus nė pusvalandžiui, rado patys nukentėjusieji. Įdomu tai, kad katafalkas buvo paliktas netoli įmonės administracinių patalpų Minijos gatvėje.
 
„Nesupratome, ar čia kas pokštą norėjo iškrėsti, ar įvykdyti vagystę. Gali būti, kad asmenys persigalvojo, kai autobusiuke pamatė karstą.
Mes dar pasvarstėme, kad tokia mašina lengvai atpažįstama, daug kas ją žino, tai nebūtų buvę lengva ją kažkur paslėpti“,  kalbėjo J. Norkus.
Laimei, nemalonus incidentas apsiėjo tik dideliu išgąsčiu. Įmonės darbas nebuvo sutrikdytas ir klientams paslaugos suteiktos kaip įprasta.
Pašnekovas sakė, kad per beveik 18 darbo metų tokių ir panašių kuriozinių situacijų nebuvo nutikę.
 
Turbūt piktadariams nebėra nieko švento, kad taip padarė“,  „Telšių ŽINIOMS“ sakė J. Norkus.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2020.01.11; 00:30
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.