Pedofilų klano klastos


Praėjusį penktadienį paaiškėjo, jog prokurorai panaikino kaltinimus verslininkui A.Ūsui garsiojoje pedofilijos byloje dėl mažametės D.Kedžio dukrelės prievartavimo. Tokia nutartis priimta dar sausio 26 dieną. A.Ūsas kaltinamas tik tvirkinimu, o už tai jam gresia tik lygtinis teistumas ar bauda. Tai sukėlė visuomenės protestus Vilniuje ir Kaune. Sausio 29 dieną 19 valandą prie Generalinės prokuratūros Vilniuje ir Kaune prie Kauno Apygardos prokuratūros susirinkę minios žmonių piktinosi tokiais prokurorų veiksmais ir reikalavo generalinio prokuroro A.Valantino atstatydinimo. Žmonės laikė plakatus su užrašais “Stop pedofilijai“, “Kiek tavyje Drąsiaus“. Įėjimas į prokuratūrų pastatus buvo nuklotas žvakutėmis.

D.Kedžio sesuo teisėja Neringa Venckienė teigė, kad bet kokia kaina siekiama nejudinti pedofilų klano, kuriam priklauso politikai ir aukšti valstybės pareigūnai. Be to, N.Venckienė pareiškė, kad A.Valantinas apmulkino ir prezidentę, nes dar trečiadienį, lankydamasis prezidentūroje, pareiškė, esą byla bus iki galo ištirta, nors jau tada žinojo, kad A.Ūsui gresia tik simboliniai kaltinimai.

Pirmadienį, vasario 1 dieną, 17 valandą vėl bus rengiamos protesto akcijos prie Generalinės prokuratūros Vilniuje ir Kaune prie Kauno Apygardos prokuratūros pastato.

2010.01.31

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.