Per potvynius Niujorke žuvo žmonių


Niujorke – potvyniai. EPA – ELTA nuotr.

Auga per potvynius Niujorko regione žuvusių žmonių skaičius. JAV žinybos ketvirtadienį paskelbė, kad žuvusiųjų yra mažiausiai 13. Žiniasklaida tuo tarpu kalba apie 22 aukas.
 
Niujorko meras Billas de Blasio spaudos konferencijoje sakė, kad vien tik milijoniniame mieste žuvo devyni žmonės Elizabete kaimyninėje Naujojo Džersio valstijoje, valdžios duomenimis, žuvo keturi žmonės. Žuvusieji yra sutuoktinių pora, jų sūnus ir kaimynas – visi jie buvo viename name. Televizijos stotis NBC pranešė apie iš viso 22 žuvusius žmones, iš jų 14 – vien tik Naujajame Džersyje.
 
Niujorkas pajuto susilpnėjusio uragano Ida jėgą. Nacionalinė meteorologijos tarnyba pirmą kartą milijoninio miesto istorijoje paskelbė „ekstremalią padėtį dėl potvynių“. Daugelis miesto gatvių per trumpą laiką virto srauniomis upėmis, buvo užlietos metro stotys, Niujorko oro uostai atšaukė šimtus skrydžių.
 
Ida kaip ketvirtosios kategorijos uraganas savaitgalį smogė Luizianos valstijai. Čia jis padarė didelės žalos, tačiau paskui susilpnėjo ir pasuko šiaurės rytų link.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2021.09.03; 08:14
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.